MFD Veselības Centrs Pārdaugava - Magnētiskā rezonanse

Neiesaku veikt izmeklēšanu! Ārsts veic nepareizu izmeklēšanu, neievērojot nosūtījumā norādīto.
Veselības centram pārdaugava tika rakstīts epasts, norādot, ka konkrētais izmeklējums neatbilst
nosūtījumā norādītajam, ka ir veikts cits izmeklējums. Uz e-pasta vēstulēm administrācija neatbild.
Sazvanot reģistratūru un informējot, tiek saņemta atbilde - jums atzvanīs. Un tā vairākas reizes.
Līdz šim neviens nav atbildējis uz epasta vēstulēm, ne arī atzvanījis. Bezatbildīgs kantoris!
Lieki teikt, ka izmeklējums izmaksā pāri 100 eur un tas ir maksas pakalpojums! Neveiciet izmeklējumu šajā iestādē, jo tie būs nepareiz!

M MFD administrācija 20.03.2019

Labdien!
MFD Veselības centra “Pārdaugava” administrācija ļoti atvainojas par radušos situāciju! Lai mēs varētu noskaidrot situācijas apstākļus, lūdzu atsūtiet savu tālruņa numuru uz e-pastu [slēpt]@mfd.lv. MFD Veselības grupa augstu vērtē sniegto pakalpojumu kvalitāti, tādēļ esam ieinteresēti katra klienta apmierinātībā.

Ar cieņu, MFD administrācija