MFD Veselības Centrs Iļģuciems - Slikta apkalpošana

После визита к семейному, врач назначила анализы на сдачу крови.
Все было хорошо, вплоть до момента, пока я не зашла в кабинет. Девушка, которая брала кровь, ладно кашляла при пациенте, она не надев перчатки стала искать мне вену, провела, после того как продезинфицировала место для укола, пальцем. Исколола обе руки так и не найдя вены. Халатное отношение к пациенту. Я учусь на медика и нам преподаватели каждый божий день твердят, что надо надевать перчатки и проводить дезинфекцию после каждого пациента, иначе можно подцепить метиленрезистентную палочку стафиллокока. Не советую сдавать кровь в MFD Ilģuciems. Берегите свое здоровье!

K

veesaa007 01.07.2016

Pilnīgi piekrītu par to, ka, veicot daudzas manipulācijas, īpaši- ņemot analīzes, ir jālieto cimdi (ne tikai pacienta, bet arī paša personāla aizsardzībai). Bet! Kāpēc nevar uzreiz palūgt māsiņai uzvilkt 1x cimdus? Ja tiešām tas uztrauca, tad problēmu vajadzēja risināt uzreiz.

R rūta sukovska 03.03.2017

ģimenes ārsta norīkojumā bija paredzēts veikt plaušu rentgenu. Kad ierados saņemt rezultātus, man izsniedza 4 gadus vecu kakla skriemeļu rentgenu. Nezināju, ka saņemot izmeklējumu rezultātus, tie ļoti nopietni j;apārbauda. Daudz netrūka, ka uz operāciju būtu ieradusies ar kakla skriemeļu rentgenu, nevis plaušu rentgenu.Qua vadis? Varbūt labāk strādāsim pašapkalpošanās režīmā?