MFD Veselības centrs Dziedniecība - Problēmas ar personālu

Medicīnas centrā MFD "Dziedniecībā", Rušonu ielā. Fizikālas terapijas kabineta strādā māsa 1943. Gada, Kura visu laiku jauc pieraksties laiku, un pēc tam vaino tevi,ka Tu esi visu saputrojusi. Es visu saprotu vecs cilvēks, bet Es uzskatu ja nevar vairs normāli pastrādāt, tad jāsēž mājās, lai nebojātu savus un pacientu nervus. Nav normāli pāris dienas pēc kārtas nākt un klausīties kā Tu atkal esi sajaukusi laiku.

Atbilde no MFD administrācija Pārstāvja atbilde 04.11.2016

Labdien!
MFD administrācija atvainojas Jums par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām! Esam rūpīgi izanalizējuši Jūsu sniegto informāciju. Ņemot vērā konkrētās medicīnas māsas paskaidrojumā norādīto, Jums nozīmētās procedūras pieraksta laiks tika fiksēts uzskaites žurnālā, un Jūs šo laiku atzīmējāt savā pierakstu kladē. Diemžēl šobrīd ir grūti konstatēt, kāpēc noticis pārpratums.
Šī medicīnas māsa jau daudzus gadus strādā MFD Veselības centrā «Dziedniecība». Šo gadu laikā ir saņemtas ļoti daudzas pateicības par viņas darbu, un pretenzijas no pacientu puses līdz šim nav bijušas. Viņa ļoti atbildīgi attiecas pret savu darbu un kvalificēti veic darba pienākumus.
Informējam, ka MFD administrācija ir izdevusi rīkojumu par talonu izsniegšanu pacientiem par pierakstu uz procedūrām fizikālās terapijas kabinetā. Talonā tiks norādīts procedūras datums un laiks, kā arī tas tiks apstiprināts ar zīmogu un medicīnas māsas parakstu.
Vēl reizi atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram, ka šādi gadījumi turpmāk neatkārtosies.
Ar cieņu,
MFD administrācija

R

G georgia2 04.11.2016

Vakar, 3.11.2016., biju MDF SIA Dziedniecība Diagnostikas nodaļā, lai veiktu FGS (ezofagogastroduodenoskopiju). To man veica ārsts Jurijs Seļezņovs ar savu asistenti. Vispirms mani samulsināja tas, ka veicot kakla anestēziju ar aerosola palīdzību, man asistente lika skaļi kliegt. Līdz šim neko tādu nebiju pieredzējusi, jo izmeklēšanas man veica (Austrumu slimnīcā) ar vispārējo narkozi astmas dēļ. Tālāk sākās šausmas - ierīce man tika strauji bīdīta kaklā, kad vēl nebija iedarbojusies iepūstā anestēzija. Man sākās kaut kas līdzīgs vemšanas konvulsijām, jo diagnostikas ierīce tika ļoti strauji virzīta pa kuņģi turp un atpakaļ. Tās mokas nav pasakāmas, kā es jutos. Kad viss bija beidzies un ārsts minūtes laikā man atdeva gatavu slēdzienu, es ievēroju, ka viņš valdījās , lai nesmietos. Tikai tad es sapratu, ka par mani abi ir vienkārši uzjautrinājušies. Man ir 62 gadi un es jutos pazemota. Pie tam slēdzienā bija ierakstīts , ka man ir hiperēmiska gastropātija un helikobaktēriju infekcija, kas ir turpat vai katram otrajam LV iedzīvotājam. Man vairs neuzrādījās ne hiatālā trūce, ne gastroezofagiālā atviļņa slimība, kas man ir iepriekš bija konstatētas. Trūce jāoperē, tā pati nepazūd, bet šim ārstam bija "pazudusi". Pēc šīs eksekūcijas ļoti sāp kakls un sajūta kuņģi, ka tur būtu kas izplēsts. Uzskatu, ka ārsti ar šādu attieksmi pret pacientu nedrīkst strādāt par ārstiem.

M MFD administrācija Pārstāvja atbilde 09.11.2016

Labdien!
Pateicamies par sniegto informāciju un patiesi atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Pašlaik esam procesā, lai noskaidrotu notikušā apstākļus un atrisinātu šo situāciju. Tiklīdz noskaidrosim situācijas detaļas un apstākļus, sazināsimies ar Jums personīgi.
Ar cieņu,
MFD administrācija

D Danielgothin 10.07.2017

tā ir Ināra gaide kas šo raksta
viņai ir problēmas ar savaldīšanos
viņas klātbūtnē jebkurš neizturēs
viņai jāārstējas labāk