LV RU
www.sudzibas.lv Mežavairogi Dzīvnieku patversme

Mežavairogi - Dzīvnieku patversme

Dzīvnieku patversmes "Mežavairogi" attieksme pret dzīvniekiem ir nožēlojama.
Rāmavā pieklīda kaķene ar pieciem kaķēniem.Tika nolemts lūgt palīdzību "Mežavairogiem".Palīdzību viņi neatteica.Piektdienas vakarā atbrauca un kaķēnus saķēra.Neko ļaunu nedomājot visi priecājās,ka kaķēniem tik atrasti saimnieki.Bet...pēc piecām dienām, tas pats Mežavairogu darbinieks ,kas kaķēnus saķēra atveda divus kaķēnus atpakaļ.Bet nu jau vairs ne tādus kādus paņēma.Viens no kaķēniem bija knapi dzīvs,viss pilnīgi saķepis,smirdīgs,trīcošs, nežēlīgi brēca ,spalvas sakaltušas cietas,pakaļkājas stīvas,ik pa laikam pietrūka spēka nostāvēt kājās,nemitīgi krita gar zemi, kaķēns bija ļoti novārdzis,bija skaidri redzams,ka kaķēni tikti spīdzināti.Mēģinājām iedot paēst,bet to kaķēnam nebija spēka izdarīt,pāris malkus padzēra ūdeni.
Tika nolemts zvanīt uz dzīvnieku patversmi"Mežavairogi" ,lai noskaidrotu,kas ar kaķi ir noticis?! Saruna bija skarba,Mežavairogu darbinieks paskaidroja,ka kaķēnu vajagot nomazgāt,viņš esot divas dienas mašīnā līdzi vedāts un aplipis ar barību un saslapinājies ar trauciņā esošo ūdeni.Saprotot,ka ir ar patversmes darbiniekiem jārunā savādāk,tika piedraudēts,ka tiks ziņots par to televīzijai.Pēc nepilnas stundas Mežvavairogu priekšniecība atbrauca un solījās ,ka kaķēns tiks savests kārtība.
Nav skaidrs, kapēc kaķēns piecās dienās ir tik ļoti novārdzis,vai tiešām ,viņš būtu aizmirsts un palicis mazajā būrī bez barības? Tad kur tika turēts otrs kaķēns,jo tam bija tikai sakaltušas astes spalvas,gluži kā līmē iemērktas.
Ir skaidrs tikai viens,ka uzticība pat dzīvnieku patversmei ir zudusi.

Ir

Komentāri (4)

Ba Balu 22.08.2012

Esmu šokā!!! Ka tā var rīkoties organizācijai, kurai būtu jāaizsargā mazās radībiņas!! Varbūt tiešām vajag televīzijai piezvanīt, lai parāda tautai tos "labdarus"?!

Mi miiliite5 23.06.2013

Bijām Mežavairogos kā uz Mini zoo..
Es piekrītu, ka atieksme pret dzīvniekiem nav laba, arī pret suņiem, kas tur dzīvo..
Pie lapsas iesviesti beigti sivēni, lai apēd - 4 gb., sivēnmāte esot nospiedusi - bet viņi tik drausmīgi tur mētājās un smirdēja neizturami, mušas apkārt lido utt. Ātri gājām prom, bet meita tik uzdod jautājumus par tiem mazajiem ruksīšiem. Kkā neliekas, ka tas ir normāli.
Neiesaku tur braukt un paši vairs nebrauksim.

St Stach 29.07.2013

Arī es ar ģimeni bijām iegriezušies Mežavairogos kā uz mini zoo, nopirkām biļešu kuponus.Sākumā nopriecājamie, liels dīķis ar skaistām ūdens rozēm, stūrītis kur atpūsties, jauki...līdz brīdim kad piegājām pie aploka. kur bija paaugušies, mīlīgi kucēni.Kamēr glaudiju kucēnu skatiens pievērsās ēdienu bļodai...sasmacis, sapuvis, pilns ar mušu tārpiem, ''ēdiens'' burtiski kustējās!Diena bija ļoti karsta, ūdens netīrs.Devāmies pie pārējiem suņiem, kuri dzīvoja rindā blakus viens otram.Nākamā šoka aina, dzeramais ūdens-sūnu zaļš.Neskatoties uz to ka pa teritoriju bija savilktas ūdens šļūtenes.Vārnu sprotā bija vārna, kurai karājās ādā spārns-kāpēc jāmoka putns?Teļš 2x2 aplokā no svelmes dīdijās, nekādas ēnas.Degunlācīšu mazuļi, nošmulējušies netīreļi, būris netīs oda pēc skābuma.Labsajūtā bija vienīgi kastrētie runči, kuri skraidija pa teritoriju un ēnā patvēries lielais āzis.Lāčus neredzējām.

Pi pikiņa 28.03.2015

Tātad nekas nav mainījies arī šogad.Tas tātad ir viņiem izdevīgs bizness, ja reiz viņi vāc pa visiem pagastiem noklidušos dzīvniekus un operē bezsaimnieku kaķus.Pie mums paņēma sterilizēt 22 kaķus, smukus spidīgu spalvu, labi barotus, pēc pāris dienām atveda atpakaļ kaķus briesmīgā izskatā, novārgušus saķepušu, slapju spalvu.Visiem iesnas un tekošas acis.
Par tādu "ārstēsanu" ir jātiesā par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.Nedēļas laikā no 22 kaķiem, baroties nāk tikai 7 kaķi, parējie tātad aizgājuši labākos medību laukos.Vai nebija humānāk iemidzināt viņus uzreiz nevis pakļaut šādām mocībām???Kur skatās PVD???

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Ielādēt vai vilkt failus šeit