www.sudzibas.lv Mežavairogi Dzīvnieku patversme

Mežavairogi - Dzīvnieku patversme

Dzīvnieku patversmes "Mežavairogi" attieksme pret dzīvniekiem ir nožēlojama.
Rāmavā pieklīda kaķene ar pieciem kaķēniem.Tika nolemts lūgt palīdzību "Mežavairogiem".Palīdzību viņi neatteica.Piektdienas vakarā atbrauca un kaķēnus saķēra.Neko ļaunu nedomājot visi priecājās,ka kaķēniem tik atrasti saimnieki.Bet...pēc piecām dienām, tas pats Mežavairogu darbinieks ,kas kaķēnus saķēra atveda divus kaķēnus atpakaļ.Bet nu jau vairs ne tādus kādus paņēma.Viens no kaķēniem bija knapi dzīvs,viss pilnīgi saķepis,smirdīgs,trīcošs, nežēlīgi brēca ,spalvas sakaltušas cietas,pakaļkājas stīvas,ik pa laikam pietrūka spēka nostāvēt kājās,nemitīgi krita gar zemi, kaķēns bija ļoti novārdzis,bija skaidri redzams,ka kaķēni tikti spīdzināti.Mēģinājām iedot paēst,bet to kaķēnam nebija spēka izdarīt,pāris malkus padzēra ūdeni.
Tika nolemts zvanīt uz dzīvnieku patversmi"Mežavairogi" ,lai noskaidrotu,kas ar kaķi ir noticis?! Saruna bija skarba,Mežavairogu darbinieks paskaidroja,ka kaķēnu vajagot nomazgāt,viņš esot divas dienas mašīnā līdzi vedāts un aplipis ar barību un saslapinājies ar trauciņā esošo ūdeni.Saprotot,ka ir ar patversmes darbiniekiem jārunā savādāk,tika piedraudēts,ka tiks ziņots par to televīzijai.Pēc nepilnas stundas Mežvavairogu priekšniecība atbrauca un solījās ,ka kaķēns tiks savests kārtība.
Nav skaidrs, kapēc kaķēns piecās dienās ir tik ļoti novārdzis,vai tiešām ,viņš būtu aizmirsts un palicis mazajā būrī bez barības? Tad kur tika turēts otrs kaķēns,jo tam bija tikai sakaltušas astes spalvas,gluži kā līmē iemērktas.
Ir skaidrs tikai viens,ka uzticība pat dzīvnieku patversmei ir zudusi.

I

B Balu 22.08.2012

Esmu šokā!!! Ka tā var rīkoties organizācijai, kurai būtu jāaizsargā mazās radībiņas!! Varbūt tiešām vajag televīzijai piezvanīt, lai parāda tautai tos "labdarus"?!

R Riebjas meli 23.06.2013

Bijām Mežavairogos kā uz Mini zoo..
Es piekrītu, ka atieksme pret dzīvniekiem nav laba, arī pret suņiem, kas tur dzīvo..
Pie lapsas iesviesti beigti sivēni, lai apēd - 4 gb., sivēnmāte esot nospiedusi - bet viņi tik drausmīgi tur mētājās un smirdēja neizturami, mušas apkārt lido utt. Ātri gājām prom, bet meita tik uzdod jautājumus par tiem mazajiem ruksīšiem. Kkā neliekas, ka tas ir normāli.
Neiesaku tur braukt un paši vairs nebrauksim.

S Stach 29.07.2013

Arī es ar ģimeni bijām iegriezušies Mežavairogos kā uz mini zoo, nopirkām biļešu kuponus.Sākumā nopriecājamie, liels dīķis ar skaistām ūdens rozēm, stūrītis kur atpūsties, jauki...līdz brīdim kad piegājām pie aploka. kur bija paaugušies, mīlīgi kucēni.Kamēr glaudiju kucēnu skatiens pievērsās ēdienu bļodai...sasmacis, sapuvis, pilns ar mušu tārpiem, ''ēdiens'' burtiski kustējās!Diena bija ļoti karsta, ūdens netīrs.Devāmies pie pārējiem suņiem, kuri dzīvoja rindā blakus viens otram.Nākamā šoka aina, dzeramais ūdens-sūnu zaļš.Neskatoties uz to ka pa teritoriju bija savilktas ūdens šļūtenes.Vārnu sprotā bija vārna, kurai karājās ādā spārns-kāpēc jāmoka putns?Teļš 2x2 aplokā no svelmes dīdijās, nekādas ēnas.Degunlācīšu mazuļi, nošmulējušies netīreļi, būris netīs oda pēc skābuma.Labsajūtā bija vienīgi kastrētie runči, kuri skraidija pa teritoriju un ēnā patvēries lielais āzis.Lāčus neredzējām.

P pikiņa 28.03.2015

Tātad nekas nav mainījies arī šogad.Tas tātad ir viņiem izdevīgs bizness, ja reiz viņi vāc pa visiem pagastiem noklidušos dzīvniekus un operē bezsaimnieku kaķus.Pie mums paņēma sterilizēt 22 kaķus, smukus spidīgu spalvu, labi barotus, pēc pāris dienām atveda atpakaļ kaķus briesmīgā izskatā, novārgušus saķepušu, slapju spalvu.Visiem iesnas un tekošas acis.
Par tādu "ārstēsanu" ir jātiesā par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.Nedēļas laikā no 22 kaķiem, baroties nāk tikai 7 kaķi, parējie tātad aizgājuši labākos medību laukos.Vai nebija humānāk iemidzināt viņus uzreiz nevis pakļaut šādām mocībām???Kur skatās PVD???

N nesmukums 08.08.2016

Pilnībā piekritu par drausmīgu attieksmi. Mums bija izmucis suns izmeklējamies pa visu Pagastu , bet tomēr neatrodot devāmies uz Mežvairogiem tur neatrodot nevienu kam varētu ko pajautāt devāmies meklēt paši .Teritorija visa pilna ar dažādiem dzīvniekiem ,gan putni gan suņi ,visapkārt viss piegānīts vārdu tiešā nozīmē jabrien līdz potītēm pa sūdiem ,visi tie suņi lec virsū smērē visas drēbes .Kad beidzot atradām savu suni skats bija pavisam drausmīgs suns viss pārbiedēts un trīcošs vis apkārt netīrība visi suņi noplukuši viss nežēlīgi smird. Par visu super aprūpi viņi vēl noplēš 35.eiro.Atvedot suni mājā visa mašīna bija pilna ar blusām par smaku jau vispār nerunājot turot visus logus vaļā tāpat var apvemties .Tur tie kŗātiņi tā piesmirduši,ka izmazgājot suni tas tāpat vēl smird. Tas skaitās vēl mini zoo nezinu par ko gan viņi ņem naudu ja nu vienīgi kādam ir romantika pabrist pa sūdiem. Nedod dievs tur nonākt kādam dzivniekam!!!!

N nesmukums 08.08.2016

Pašiem pilni meži klīst ar suņiem ,bet braukā pa Ķekavu un tvarsta svešus suņus jo protams pa tiem var noplēst naudu .Pašu suņus jau neviens cits jau nevar izķert. Paši savus jau ņeķers.Plēš tādu naudu ka mati ceļas stāvus ,bet pašiem tāda cūkkūts.

I ingakey 27.10.2016

Esmu šoka.vakar pabiju Cēsu dzīvnieku patversmē Lācīši.nabaga iemitnieki.kādos apstāklos jādzīvo.Darbinieces attieksme.ja to tā var nosaukt bija vārdiem neaprakstāma ja tā pret cilvēkiem izturas.kuri atbrayc ar palīdzību.kur nu nabaga suņuki.dubļos.tukšiem ūdens traukiem.ap kakly siksna kura žņaugtin žņaudz.ja tada vispār ir.dažam ķede smaga.bet suņuks drysku lielāks par kaķi.bez asarām to nevar noskatīties.Nezinu.ko teikt.Dievs.lai man ir žēlīgs.ja kļūdos.bet aiz šī aizsega PATVERSME.stāv pavisam .kas cits.Saskatījusies ārzemju filmas ar patversmēm.biju šoka.Vai.kāds nevar pateikt.kur sūdzēties.rast iespeju pārbaudīt.cik tiesiski ir atrasties dzivniekiem šādos apstākļos.kur vērsties ar sūdzībām par dzīvnieku neatbilstošiem turēšanas noteikumiem.??Palīdzēsim visi.kas uzskata un ir vienisprātis ar manu viedokli.

P pethelp 17.11.2016

Uzrakstiet, lūdzu, ja ir sudzības par Mežavairogu darbību Cēsīs. Iedzīvotāji ļoti neapmierināti. Sadarbosīmies!

P pethelp 17.11.2016

rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv

N Natālija Keiša 02.09.2023

Visbriesmīgāka iestāde ko jebkad sava dzīve esmu redzējusi ! Panema runci kuram nomira saimniece itka kastrēt ! Pēc 10 dienām atveda atpakaļ ! Dzīvnieku nevarēja atpazīt prātam neaptverams ! Badināts palika tikai kauli un Ada ! Netīrs vis savas fekalijas un izmercets urīna ! Kastrēta vieta iekaisusi vis jēls knapi stāv kājiņas ! Sadistu iestāde ! Tadi cilvēki nedrīkst strādāt pie dzīvniekiem ! Cilvēki ne sirds un jūtam