www.sudzibas.lv Merkurita Lūdzu piedošanu

MERKURITA, MAGNOFLEX - Lūdzu piedošanu

Lūdzu piedošanu firmas Merkurita konsultantiem Marekam un Marutai par publicēto 13. aug. 2014. g. sūdzību, kur sniegta informācija neatbilst patiesībai. Paldies par veltīto man laiku un veiksmi darbos.

Ventilators 04.09.2014

Ko tad viņi jums izdarīja? Piekukuļoja laikam vai arī izteica draudus.. Interesanti, interesanti :)

A andrejscelms 04.09.2014

Šausmīgi meli. Zagļi un krāpnieki ir šie abi Maruta un Mareks.

A amsord 11.11.2014

un ne tikai...strādā ar vieglu hipnozes palīdzību...cilvēks pat nesaprot kas ar viņu notiek...parasti atgūstas otrajā dienā...esiet uzmanīgi!

P Peldnis 21.10.2016

Ha ha tā sasmējos...diezin kā jūtas tajā brīdī šie pagrimušā kantora darbinieki vai pat vadītāji, kad paši te raksta un taisa cirku. Tik zemu var krist.... Nekas tādiem cilvēkiem tā pat viss nāk atpakaļ agri vai vēlu! ;) :D

Minesota 17.11.2016

Interesants kantoris. Pāris nedēļas atpakaļ viņi meklēja darbiniekus. Es aizgāju uz pārrunām. Nakošajā dienā atsūta sms, ka man ir atteikts un izvēlēts cits cilvēks uz amatu. Nu ok. Skatos pēc pāris dienām šie atkal liek sludinājumu, ka vajadzīgi darbinieki uz tam pašām vakancēm.