www.sudzibas.lv Merkurita Informācija

Merkurita - Informācija

Nesaprotu ko var cepties vienā laidā, neviens taču ar varu nevelk uz prezentācijām.
Par cik pārsvarā ir negatīvas atsauksmes gribu padalīties ar pavisam citu pieredzi.
Biju uz prezentāciju Rīgā pie konsultantes Marutas Bošas, pirmkārt man ļoti patika viņas lieliskā kompetence par produkciju. Ar lielu interesi noklausījos prezentāciju un nevienā mirklī nedzirdēju uzbāzību, tieši otrādi pati jautāju kur un kā var iegādāties šo produkciju.
No draudzenes zināju par pēdiņām, viņa teica, ka vairs nesalst kājas un arī daudz labāk jūtas, par cik man ir tieši tāpat pirmās iegādājos pēdiņas, esmu ļoti apmierināta, manas kājas tagad vienmēr ir siltas.
Pēc laika iegādājos spilvenu, nekad nebiju tik labi gulējusi kā tagad, pat nevaru iedomāties gulēt uz cita spilvena.
Vīram ļoti sāpēja mugura, iegādājāmies jostu, viņš neticēja, ka tā spēs viņam palīdzēt, ko tik nebijām mēģinājuši, tagad kopš ir josta par sāpēm ir aizmirsts.
Par cik bijām jau pārliecinājušies par produkcijas labajām īpašībām nopirkām arī virsmatraci un palagu ar sudraba diegu esam ļoti apmierināti ar pirkumu.
Jā, piekrītu cena ir diezgan augsta, bet labāk pakāpeniski iegādāties labu produktu un lietot to gadiem, kā katru mēnesi pirkt neskaitāmas zāles un indēt organismu.
Esmu ļoti pateicīga konsultantei M Bošai par lielisko prezentāciju, pateicoties kurai iepazinu šīs kompānijas lielisko produkciju.
Negatīvās atsauksmes var izplatīt tikai tie cilvēki kuri nepazīst šo produktu.

N

R rosita 07.08.2014

Četrus gadus jau slimoju ar veģetatīvo distoniju, katru dienu ceļos ar galvassāpēm, reiboņiem un sliktu pašsajūtu.Nu jau sešus mēnešus lietoju Magnoflex dienas un nakts spilventiņu un tiešām jūtu izmaiņas galva sāp retāk un no rītiem jūtos labāk, nevaru pat iedomāties nakti bez šī spilvena kurš ir mīksts, ērts un nesvīst.Paldies Līgai Lankovskai kas man šo spilventiņu ieteica un sniedza konsultāciju par šo produktu.Līdz šim nevienu dienu nēsmu nožēlojusi ka esmu iegādājusies šo spilventiņu.Ar maksājumiem arī nav problēmas jo visi darbinieki šai firmā ir pretīmnākoši.

Z Zvezda! 07.08.2014

Na reklamu deneg net?

A amsord 18.10.2014

Mūs prezentācijā apstrādāja Anda Cine un kā vēlāk sapratām, jutāmies kā transā, kā būtu ko salietojušies. Komercaģentes čigāniskā pieja, urbjošais acu skatiens, iztaujāšanas veids...viss nostrādāja lai mēs nopirktu jebko, ko viņa reklamēja
Neļaujiet sevi psiholoģiski ietekmēt, nestāstiet par hobijiem un savu personīgo dzīvi, tas viņai nav jāzina. Viss ir daudz nopietnāk, nekā jūs domājat.

Netika uzrādīts arī vilnas sertifikāts un neteica cenu par katru preci atsevišķi, komplektā...tikai kopīgo. Cenas uzzināju tikai otrā dienā, kad bija jāparaksta galvenais līgums. Pirmais parakstītais dokuments bija avansa rēķins, neuzķerieteis ja jums draud ar soda naudu ...ja vēl neesat parakstījuši īsto līgumu...

firma Merkurita meģināja izspiest nesamērīgi augstu cenu par pāris sliktas kvalitātes kamieļvilnas segām un spilveniem 1848 eiro Aptaujājot draugus un radus, arī izlasot atsauksmes intenetā, laikus atguvos. Piemēram paziņa nopirka apakšsegu kura maksāja 539 Eiro. Atverot iepakojumu uz grīdas no segas bira gruži. viņa aiznesa segu apmainīt. Otra bija tāda pati un trešo reizi viņa negāja, jo necerēja ne uz ko labāku. Arī naudu firma neatdeva. Līdzīgas atsauksmes ir no vairākiem. Paldies visiem, kas dalāties ar saviem neveiksmīgo pirkumu stāstiem. Kur aitas, tur cirpēji...bet kuram gan negribas labas kvalitātes pirkumus? Latvija ir pārpludināta ar lētajām ķīniešu precēm. Tad nu lūk šī firma ir atradusi, kā atrast pircējus un psiholoģiski apstrādāt cilvēkus. Vispirms vakariņas, tad prezentācija un visbeidzot kaunināšana un dažāda veida, , uzbraucieni", ja neko nepērk..esiet uzmanīgi mīļie ...neiekrītiet šajās viltīgajās lamatās...

A amsord 20.10.2014

negatīvās atsauksmes var uzrakstīt arī tie cilvēki, kuri ir nenormāli apkrāpti, ja gribas sliktas kvalitātes preci, to var nopirkt jebkur un par to nav jāmaksā 10 kārtīga cena.

S sandis302 06.01.2015

nesaprotami, , , cildināt savu preci varat citur, te gaiši un skaidri rakstīta sadaļa-SūDZīBAS LV...Cik ilgi un bieži paši sevi slavēsiet?visi raksti rakstīti ar konsultanta Mareka roku :)))))