Merkurita - Magnoflex

Apmēram pirms mēneša iegādājos Magnofex komplektu- matraci un spilvenu. Strādāju par bārmeni kafejnīcā un pēdējo gadu ļoti mocījos ar galvassāpēm, muguras sāpēm un sāpēm sprandā, arī kājas vakaros bija sapampušas un sāpīgas. Ja godīgi, tad īsti jau neticēju, ka tie varētu kaut ko mainīt, taču reizēm galvassāpes bija tik stipras,ka tumšs metās gar acīm un nevienas zāles īsti nelīdzēja! Tagad man jāsaka- sāku ticēt brīnumiem! Galvassāpes pārgāja pēc trijām dienām, sprandas sāpes apmēram pēc nedēļas! Mazinājušās arī muguras sāpes un pamazām sāk stabilizēties asinsspiediens. Tagad no rītiem jūtos gluži cits cilvēks! Paldies SIA Merkurita par brīnišķīgajām mantām!

Atbilde no Merkurita Support Pārstāvja atbilde 26.05.2016

Paldies par Jūsu pozitīvo atsauksmi!

A Auseklis 02.09.2014

neticiet, Allačka nav nekāda bārmene, bet afēriste kas regulāri šeit reklamē pretcaurejas matraci ! Kaimiņu Vaņķam arī iesmērēja, bet šis pat nabags līdz atejai netika, turpat pie Allačkas durvīm atvieglojās !

A amsord 11.11.2014

paziņa nopirka virs-matraci, vai kā dokumentos raksta..apakšsegu un izņemot no iepakojuma bira ārā gruži... lietuvā ražota prece..par nesamērīgi aukstu cenu... tiek, , iesmērēta, , ar hipnozes palīdzību