Pēdējie jautājumi

Pēdējie komentāri

(Pirms 51 minūtēm)
(Pirms 58 minūtēm)
Melaro Shop
(Pirms 1 stundas 0 minūtēm)
SIA Hansa
(Pirms 1 stundas 1 minūtes)
SIA Hansa
(Pirms 1 stundas 15 minūtēm)
LatCredit
(Pirms 1 stundas 21 minūtēm)
ZIZU.LV (SIA KUPIKUPON BALTIC)
(Pirms 1 stundas 39 minūtēm)
Eriks Grinbergs
(Pirms 1 stundas 45 minūtēm)
24 KARATA
(Pirms 1 stundas 46 minūtēm)
Smile Taxi
(Pirms 1 stundas 47 minūtēm)
Smile Taxi

Informācija par kompāniju:
Merkurita LV
riga atlasa iela7
www.merkurita lv.
Apnicis ka si kompanija zvanas un aicina uz savam prezentacijam tas notiek tik uzmacigi un stasta taaadas pasakas ka domatu ka si firmas izstradajumi un loterijas noteikumi ir tik superigi ka neviens pat nedrikst atteikties no vinu piedavajumiem

Lasīt komentārus Veikali / Tirdzniecība
Vairāk Merkurita LV sūdzības
Merkurita LV - Magnoflex

Komentāri

Nu, varbūt vajag aiziet uz prezentaaciju un paklausiities, es aizgaaju un neko nenozheeloju..galu galaa nav jau nekas jaapeerk, bet par klausiishanos nav jaamaksaa. Man katraa zinjaa bija loti interesanta konsultante, kas vakara noskanju padariija omuliigu un nepiespiestu.

Protams, viss ir loti daargs, bet. ja tur sakombinee visu taa kaa vajag pa vairākiem cilveekiem, tad nemaz nav tik traki...
man tagad ir vienkārši ideāla vilnas sega, ar kuru pat pie miinusiem es nesalstu...
Komentēja: Aug 25, 2009 Solcha nosūtīt e-pastu

solcha jums ir ideala sega par daudziem simtiem latu bet tepat Polijavina maksa dazus zlotus bet ne velti ir sakamvards ir aitas ir cirpeji
Komentēja: Aug 25, 2009 Liene nosūtīt e-pastu

man ir divguļama sega, kas man maksāja ~65 LVL, uz Poliju nebraucu, līdz ar to par zlotiem nav šiti iespējas neko nopirkt..., bet nu tas katra paša izvēle..
Komentēja: Aug 26, 2009 Solcha nosūtīt e-pastu

Gribēju pievienot jaunu sūdzību, bet uzgāju šo, tāpēc pievienošos Lienei. Uzmācība tiešām ir neciešama, nerunājot jau par tām vakariņām - tur jutos reāli nepatīkami, beigās jājūtas neērti, ka nevēlies pirkt tos m...s. Pie tam par tādām cenām, ārprāts, kur viņi tādas rauj? Turklāt tirgotājas tēls vispār bez komentāriem...Gribēju ierakstīt sudzibu viņu dīvainajā mājas lapā, bet skatos, ka nav jēgas, atstātas tikai labie komentāri, neticu, ka nav nekā negatīva.
Komentēja: Aug 31, 2009 Silva nosūtīt e-pastu

Es gatavojos tuvākajās dienās kādu no Merkuritas darbiniekiem kastrēt (jebšu sterilizēt) - tādu hu**u sataisīja!!! :/
Zēni un meitenes no Merkuritas - gaidiet ciemos ;)

Komentēja: Sep 15, 2009 Valters nosūtīt e-pastu

Ko viņi tev tur sataisīja? padalies ar info!
Komentēja: Sep 15, 2009 Pufa nosūtīt e-pastu

Jā, Valterīt, pastāsti mums ar, ko viņi Tev sarieba ar tiem deķiem???
Komentēja: Sep 15, 2009 šeherezade nosūtīt e-pastu

Laikam krāniņs iepinās garājā vilnā un notika kas nepatīkams...
Komentēja: Sep 15, 2009 Pufa nosūtīt e-pastu

Esat skatījušies pasaku filmas? Tas viss ir tikai apmāns, ar vakariņām glaunākajā restorānā, ar visiem tiem "BLA BLA BLA" un viss ok, tikai, kad sāc visu "atcerēties", saproti, ka tu tiki piespiests iegādāties to, kas patiesībā ir sū**, ir tāds teiciens - "tirgū būtu vairāk nederīgu lietu, ja būtu mazāk muļķu, kas tās pērk". Un par to, ka te kāds no Atlasa ielas ik dienu pārbauda sūdzības par savu "firmu", arī ir informācija;) Kā var pelnīt ar pa lētu naudu atvestiem deķiem no Polijas uz "izsalkušo, izmisušo" latviešu rēķina?

Komentēja: Sep 15, 2009 Valters nosūtīt e-pastu

Hmm, galīgi nepiekrītu Tev tajā, ka mūs kāds piespiež kaut ko pirkt...jā, viņi jau ļoti cenšas ar tām vakariņām un brīnumstāstiem mūs apvārdot, lai kaut ko iegādājamies, bet ka piespiestu, nu tur gan Tev nepiekrītu...Cik saprotu, tad tādas reālas sūdzības Tev nemaz nav, tikai kārtējā plurkšķēšana par jau zināmām tēmām...
Komentēja: Sep 16, 2009 šeherezade nosūtīt e-pastu

Jā, jā - kā tad "nepiespiež" - bet vai par psiholoģisko teroru kaut ko esat dzirdējuši?! Kā tajā stāstiņā par karali, kuram uzšuva neredzamas drēbes - galvenais ir iestāstīt, ka Tev tas der un piestāv, bet pārējais jau pats notiks... Te tas pats - mmm, cik garšīgas vakariņas, ooo vēl dāvaniņas par velti, jāāā, cik feina vilna - no vislabākajām aitām pasaulē. Nabagi Jūs...

Komentēja: Sep 16, 2009 Valters nosūtīt e-pastu

Nu labi, vaarda "piespiest" vietaa var likt arii citus - savangjot, aptiit ap pirkstu, apvaardot...utt. Trula taa visa muusdienu "pirkt un paardot" koncepcija. Cilveeki, VISS, KAS PATIESI LABS UN IISTS NEBRAUKS PIE TEVIS PATS, LAI SAPRASTU, KAS IR IISTA MANTA, PASHAM KAADREIZ JAAIZLIEN NO SAVAS ALAS UN NAV JAAGAIDA, KAD KAUT KAADA TUR MERKURITA PIEBARO TEVI AR LEETU INFORMAACIJU! PATS BRAUC UN MEKLEE! Lai neslimotu, vajaga ruudiities, nevis peec tam mekleet visu kaishu vaininieku un tad apsegties ar "pie durviim pievestu dekji" un teikt - oooooo, jaaa, man tagad ir labi, SKATIES AR PRAATU NEVIS AR ACIIM UN VEEDERU! Vot shito es jums visiem iesaku, a, maacaas visi no savaam kkluudaam, peec tam dazs labs ar kauna paarpilnu sirdi iedomaajas, ka daargo dekju vietaa naudinju vareeja kaut kur citur ieguldiit, patesaas veertiibaas. PADOMAA PIRMS KAUT KO DARI!
Komentēja: Sep 16, 2009
SAMARIETIS

Šajā sakarā varu piebilst, ka uz šādām prezentācijām eju tikai vakariņu dēļ...Ja jau viņi tik izmisigi uzbāžas un zvana pa n-tajām reizēm, tad nav jau grūti uzaicināt tos dažus draugus uz vakariņām, kā mēs jau smejamies...:)))
Komentēja: Sep 16, 2009 šeherezade nosūtīt e-pastu

Sausmas kas te sarakstiits, taads iespaids ka kaads ar varu juus vilktu uz turieni un cik cilveekam jaabuut aprobezotam lai ietu patstavigi deel eediena uz pasakumu.Laikam neesat iemacijusies pateikt vardu nee.
Esmu pati bijusi vienu reizi uz sadu prezentaciju un man loti patika un ieguvu veel papildus informaciju kas ir vienmer noderiga.
Uzskatu ka informacija par veselibu un to uzlabosanu vienmer ir svariga un cilveki kas kritize vienkarsi nedoma par sevi un kas saistits par to vardu, , dargi, , man viss labaak patika, aizdzit kadu no viniem lai noceerp aitinu un apstrada un tad parunatu.
Buutu man taada iespeeja tad tiem trakiem blaaveejiem algu nemaksatu par padariito darbu.
xxx
Komentēja: Sep 16, 2009 Sintija Brikmane nosūtīt e-pastu

Nē, visugudrā Sintija Brikmane, vārdu -nē-es protu gan pateikt, bet ja vairākas reizes zvana un piedāvā prezentāciju pēc vairākiem aizrādijumiem, ka esmu jau bijusi reizes 6, tad nekas cits neatliek kā tam aunu baram ļaut man un maniem draugiem kārtējo reizi izmaksāt vakariņas...:)))Lai saved kārtībā savu datu bāzi, pirms n-tās reizes uzbāžas vienam un tam pašam cilvēkam ar saviem deķiem, jau besī ārā!!!
P.S.skaidrs, ka Sintija ir viena no tiem merkuristiem...
Komentēja: Sep 20, 2009 šeherezade nosūtīt e-pastu

Jā tikko nāku no Merkanta "prezentācijas" tas, ko viņi tur stāsta ir grāmatās aprakstīts. Tas, ka meklējot šādu firmu Itālijā man neko neuzrādija arī fakts. Šis ir pamatīgas BLA BLA BLA štelle. Mājas lapa ir tik primitīva kā 9. klases audzēknis būtu mēģinājis ko izveidot. Ja nopirksiet Polijā vilnas segu uzliksiet savu logo piemēram "Royal Beach" tad varēsiet komplektu ar atlaidi tirgot par 680, - Ls ar (atlaidi). Jā ir jābūt maģiskam spilvenam lai tā cena būtu 80, -LS. Turklāt tirgotājas tēls vispār bez komentāriem...! Viss stulbākais tas ka ja nepērc viņi pilnīgi eksplodē :)) it kā no nekā ko viņi piedāvā nedrīkst pat domāt atsacīties.

Komentēja: Sep 27, 2009 Arnis Sīmanis nosūtīt e-pastu

Par Liguma laušanu jūs samaksasiet45Ls.Vienalga viņi Tēv kaut ko jiesmeres.
Komentēja: Oct 23, 2009
eduards

diemžēl mani sencīši uzķērās:( apvārdoja kā mazos, tiešām neuzķeraties!!! un vispār kā viņi tiek klāt datiem?
vai var iesūdzēt tiesā tos no kā viņi dabūja šos datus?
Komentēja: Oct 27, 2009 Reinis nosūtīt e-pastu

Man gadījās galīgi stulba konsultante, Kuldīgā..Kad pateicām: paldies par info, mums segas ir..šī sāka palikt nervoza, nosauca mani par stulbu un apvainoja..lieki piebilst, ka neko nekad no šī "kantora" neiegādāšos un ir palikušas tikai antipātijas pret to..Matherm un Eastcon: tā pati kvalitāte, pat vēl labāka par lētākam cenām
Komentēja: Nov 3, 2009 Kikii nosūtīt e-pastu

Čau, Kikii! Varbūt atceries konsultantes vārdu? Arī es dzīvoju Kuldīgā, man bieži zvana no šīs firmas un aicina uz vakariņām. Pagaidām laika trūkuma dēļ nav sanācis. Ja jau tā attieksme tik debīla, varbūt labāk ēst mājās. Pats esmu BAUER klients, man patīk gan pārdevēju profesionālā attieksme, gan pilnībā apmierina cena! Esmu bijis gan Matherm gan Eastcon prezentācijās, manuprāt BAUERam ir visaugstākās kvalitātes segas!
Komentēja: Nov 4, 2009 Normens nosūtīt e-pastu

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu