AtrisinātaMerkurita - krāpšana

NEKAD,NEKAD nedodieties uz Merkurita prezentācijām !Jūs apkrāps un novārdos uz pēdējiem mēsliem,par ļoti lielu naudu nopirksiet un tad būs jānožēlo ,jo viņi neko nenožēlo, bet krāpj cilvēkus.Lūdzu neuzķeraties!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.08.2016

Uzņēmuma Merkurita pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K katjal 09.08.2014

Nepiekrītu, jo iegādājos Merkuritas pasākumā magnētu terapijas produktu (spilvenu un matraci) un ļoti labi tagad guļu, galva nesāp, no rītiem nav stīvuma sajūtas, un uzlabojusies pašsajūta, un nav vairs depresīvs garstāvoklis.
Iesaku visiem atlikušo mūžu nodzīvot bez sāpēm!!
Paldies Merkuritai.

B buika 09.08.2014

Iegādājos virs matraci "Magnoflex", un jau tas tiek lietots 3 mēnešus. Guļot uz tā ir patīkama sajūta, līdz ar to no rīta jūtos izgulējusies, atpūtusies un bez nekādām tirpšanas sajūtam, kas mēdz pirms tam traucēt miegu. Nervu sistēma ir atpūtusies un vairs nav sajūtas kad kaitina sīkumi, un tas labi noder sadzīvē un saskarē ar apkārtējo pasauli.

A amsord 18.10.2014

Mūs prezentācijā apstrādāja Anda Cine un kā vēlāk sapratām, jutāmies kā transā, kā būtu ko salietojušies. Komercaģentes čigāniskā pieja, urbjošais acu skatiens, iztaujāšanas veids...viss nostrādāja lai mēs nopirktu jebko, ko viņa reklamēja
Neļaujiet sevi psiholoģiski ietekmēt, nestāstiet par hobijiem un savu personīgo dzīvi, tas viņai nav jāzina. Viss ir daudz nopietnāk, nekā jūs domājat.
Ja esat stipri un varat cīnīties pret hipnozi...uz priekšu...:)))

A anita R 24.10.2015

Labi nostrādats pārdošanas triks par milzīgu naudu. Pilnīgas muļķības! Viņi cenšās iestāstīt cilvēkam, ka viņš ir slims vai noteikti saslims, un tad bez šīm brīnum parpalām neizdzīvos! Es pati nodarbojos ar aitkopību un zinu daudz vairāk par vilnas un citu dabas materiālu ietekmi uz veselību nekā tie izplatītāji un pati māku izgatavot spilvenu no aitu vilnas par dažiem eirikiem.

S sika59 24.08.2017

Iegāgajos merkuritas pasakumā magnetisko virsmatraci, jo neviens nevareja palidzet, no medikamentiem palika tikai sliktak- man bija onkologija , spēka vispar nebija, naktis pagulet nevareju, gals klat ! sāku gulēt uz virsmatrača jutu ka nervu sistēma nomierinājas, palieku mierīgāka, enerģijas ir ķermenī vairāk, nav saspringums, ļoti patīkama gulēšana, produkcija ir ļoti laba, gribu pateikt tikai paldies protams arī MAGNOFLEX kompānijai ka palīdz arī Latvijas iedzīvotajiem izbaudīt mieru un komfortu kad mēs cilveki atpūšamies.
Madara no Talsiem