AtrisinātaMerkurita - Uzbaziba

Apnicis ka si kompanija zvanas un aicina uz savam prezentacijam tas notiek tik uzmacigi un stasta taaadas pasakas ka domatu ka si firmas izstradajumi un loterijas noteikumi ir tik superigi ka neviens pat nedrikst atteikties no vinu piedavajumiem

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.06.2016

Uzņēmuma Merkurita pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

U

* ****** 08.04.2011

Tā arī ir, kā tu saki.Tikai man no šīm segām radās alerģija, kas pārgāja astmā.Tik labas nemaz nav.No pulmanologiem esmu dzirdējusi, ka ne es viena tāda.

V vita 08.04.2011

Toties es zinu kur un kādos apstākļos šīs segas ražo.Vīrs, kad darbojās šai firmā, bija ražotnē.Ja jūs to zinātu, tad nemūžam viņas nepirktu.

C cika 09.04.2011

ja esi tik zinosa tad pastasti? kas tad bij tai razotne! skiet ka sie lautini kas apleij so uznemumu tadi vavulotaji vien ir ! bez mugurkaula kas prot tik vien ka uzrakstit!...

V vita 09.04.2011

BIja mazss cehs Vācijā.Ražotnē nodarbināti cilvēki no tālajiem austrumiem un šaurība un netīrība šokējoša.Izstrādājumi mētājās, pirms iepakošanas, pa grīdu, kura nemaz nav tīra.Varbūt šobrīd kas arī ir mainījies.

L Lauva 27.04.2011

Tā nu ir sanācis, ka es arī izpērku produktu, vai viņu tik tiešām pēc tam atved? No Merkuritas gadu neviens man nav zvanījis...

A agnesestrelča 17.05.2011

firma merkurita ir krāpnieki, izpiež ar varu no tevis līgumu, iekasē naudu, un dzīvo cepuri kuldami, grrr, esmu jau savus 15 latus norakstījusi, un viņi ir meļi, solītāji, kamēr es smaidu un saku jā, tikmēr viņi laipni līdz galam, es personīgi nevarēju nokārtot kredītsaistības tālāk, vajadzēja galvotāju, bet man nav galvotāja, ko man darīt? un naudu es arī nevaru dabūt atpakaļ. cūkas kas cūkas, un tas ir maigi teikts. labi jau tikai kad 15 lati. un viņi strādā ar tādām kredītiestādēm, kas ādu pār acīm novilks, gribas lamāties rupjos vārdos, bet nav jau vērts... 15 latus es labāk atdotu bērniem, kuri nav ēduši, ja dabūšu naudu atpakaļ- visu atdošu, tāpat esmu naudu jau teorētiski norakstījusi, bet es būšu neatlaidīga.

A agnesestrelča 18.05.2011

Labdien Latvijas iedzīvotāji, vakar niknumā sarakstīju sliktas lietas, bet šodien jau esmu saņēmusi zvanu no Merkuritas, nu tā jau ir viens kaut ko nezin un otrs neizdara kaut ko līdz galam un tad tik sākas nepatikšanas. Gribu teikt to tikai, kad viena pagale nedeg. Ok esmu kaut ko palaidusi garām, bet arī otrai pusei ir jāatzīst, kad nav kaut ko izdarījuši. gribēju tikai uzrakstīt, kad firmas Merkuritas direktore ir laipna un saprotoša, tikai nesaprotu, kāpēc visam vienmēr jānotiek strīdu veidā... varu iepriecināt tos cilvēkus, kuriem ir nepieciešams ēdiens, būšu atguvusi naudu, kā solīju, ziedošu paēdušai Latvijai. Vēlētos vēl tikai to. lai man vairs nezvana un mani netraucē, un sliktos vārdus, ko rakstīju, ņemu atpakaļ... es atvainojos par sagādātajām neērtībām... Sega man ļoti patīk un spilventiņi arī, ļoti jau vēlētos, bet ko lai dara, ja man nepieciešams galvotājs...Ar cieņu

K kaspars 17.06.2011

Un visu laiku kaotkāds briļļains blondīns piesienas jaunām maitenēm!!! vajadzētu pārbaudīt, vai nav pedofīlu sarakstā! Nako ļaunu nedomādams paklausījos, bet tas mudaks tupi lūr uz manu meitu, kurai tikai 15!!!

M mand 10.08.2011

Da pis nā visi lošaras!

I Ieva 17.08.2011

Prezentācijas vadītāja runāja pilnīgas muļķības, piemēram, par to, ka caur ādu uzņemam vairāk skābekļa nekā caur plaušām, par lielisko dzeramā ūdens kvalitāti Latvijā u.c. Un izrādās, ka Latvijā cilvēki ir tik nomākti un nelaimīgi, jo regulāri neizguļās (pieminēja pat zīdaiņus), nevis tāpēc, ka zems atalgojums un nestabilitāte valstī...Un tie uzmācīgie jautājumi par manu personīgo dzīvi...Un brīnumsedziņas tikai par 500-600Ls...Nekad vairs neiešu uz tāda veida prezentācijām un nevienam neiesaku.

T Tekla 14.09.2011

Atbilde Ievai!!!
Pirms cilvēks raksta savus komentārus un blamējas pa visu Latviju...nu tak tiešām jāpalasa kāda literatūra par to skābekļa uzņemšanu...tas tak pat bērnam ir skaidrs, ka 70% skābekli uzņemam caur ādu, ja cilvēks apdeg ugunsgrēkā un apdeg vairāk, kā 1/3 daļa... cilvēks var arī neizdzīvot...
Un kāds te sakars zīdaiņiem ar atalgojumu!?????
Vai tad tie cilvēki, kas saņem lielus atalgojumus ir tik laimīgi... arī neizgulējušies...
Nu lūk tāda arī ir mūsu sabiedrība..aiz muguras gvelžam un izdarīt neko nevaram un neprotam..sakravājam savus koferus un ceļojam pa pasauli... laimi meklēt.Nožēlojami Ieva!!!
Nevienam jau arī tās firmas neuzspiež iet..ko ta paši valkājamies... karbonādi gribas paēst...un ja kas nepatīk tad tik aprejam...Latvietis Latvietim mīļākais ēdiens!!

J Jānis 10.10.2011

Jā, arī es biju uz prezentāciju, paēdu, paklausījos sev jau zināmas lietas, segas arī diezgan smukas, tas cilvēks jau ļoti centās man kaut ko iestāstīt un pārdot kādu segu, bet es neko nenopirku, jo neko dārgāku par 100Ls uzreiz, tā neko nepārdomājot un nepārliecinoties par tās pašas preces cenām citur NEPĒRKU !!! . UN pār šīs SIA Merkurita LV produkciju citur meklētāji tiešām kaut kā neko neuzrāda. Savā laikā man līdzīgi centās pārdot putekļusūcēju par 1400Ls, kas patiesībā maksāja 460Ls... .

Z Zellis 10.11.2011

Man reāli uz nerva uzkāpa pašapmierinātā Daiga Baltre ar savu prezentāciju...Pirmkārt, nekopts, izpūris sievišķis, kas ģērbusies kā lauku tante man mēģina iegalvot, ka man viss būs labi, ja pa lielu naudu nopirkšu šo segu...
Bet paskaties uz viņu pašu - kā tāds putnabiedēklis lauka malā:))))Tak lai ieskatās spogulē un tad gvelž muļķības.
Fui, šai iestādei un šai prezentētājai!!!

A Arita 07.12.2011

Tās Merkuritas komercdirektorei ir vajadzīga" slavas minūte." Viņai ir jāiet pie acu un ausu ārsta. Reāli nedzird, ko saka un neredz, ko iesmērē. Neatšķir 39 no 36. izm.Un tie draudi...par melno sarakstu bankā.

A annele20 19.01.2012

Pabijām prezentācijā, paklausījāmies un nopirkām divguļamo komplektu. Ja brauktu pakaļ uz poliju, vai vēl kur, tad tas prieks izmaksātu daudz vairāk...ceļš, dzīvošana, kāda ekskursija, utt... + Merkuritas komplekts, nu tad jau neko nevar teikt... Dārgāks prieks sanāktu, bet tā, laika ekonomija, noklausījāmies, paēdām uz cūcenes un gatavs! Protams atstājām arī naudiņu. Lai jau ir, jo mums ir mazs bērns. Salasījām 2 komplektus pa to pašu cenu. Galvenais, ka pretīmnākoša konsultante. Tad kāpēc gan ne?

G gritty 06.05.2012

Sveiki, skatos, ka te jau kabu laiku tiek apspriesta šī uzņēmējdarbība. Nedēļas nogalē arī pabijām uz šo te prezentāciju, kas notika Liepājā. Mamma vinnēja loterijā :D ha ha, līdzīgi kā šeit visi, kas atstājuši labus vārdus.
Labi, ka līdzi bija paņemta mūsu nesen dzimusī meitiņa un tajā bārā bija šausmīgi auksti, tad nu mūs "izklaidēja" tikai 1.5h.
Piekritīšu te jau minētajam - kundze ap 50gadiem no Kuldīgas vārdā Jeļena, briesmīgā paskatā centās man ieskaidrot, cik es briesmīgi neizguļos. Tante izskatījās tāda, ka labi ja pohas izgulētas. Mēs vēl tā neko, noklausījāmies prezentāciju. Ar vīru jau esam "redzējuši" šitādus, labi, ka aizgājām līdzi mammai. Vienu vārdu sakot - tikko tantei sākām teikt, ka 840ls mūsdienās ir liels cipars, tā izdzirdējām savā adresē vārdus skopums, ka mums vienaldzīga mūsu veselība. Pēdējais piliens bija, ka ja neiegādāsim viņu virsmatračus, tad šis ir pēdējais bērns mums :D (ne man ne vīram vēl nav sasniegti 30gadi!), pamatojums bija - ka pazudīs potence. Ja iesākumā mēs vēl tā kā domājām par to virsmatraci, taču tad AGRESĪVAIS mārketings ņēma virsroku! Ja ne pārdot, tad vismaz jāpazemo! šausmas!
Mammai uzdāvinātais vilnas gabaliņš ap locītavu, nemaz neturējās uz ceļa, jo tie lipeklīši tādi nepārdomāti!
Labi, ka aizpildot to anketu uzrakstījām neesošu tel nr, arī adresi! un priekš kam šādai firmelei vajadzīgs mans personas kods??

G Gardede 04.12.2012

Nevienam neiesaku saistīties ar to krāpnieku kantori Merkurita, kas tirgo spilvenus, segas un matračus ar Magnoflex produktiem (it kā ar magnētisko lauku). Ar māsu un mammu bijām aizgājušas uz Merkuritas prezentāciju, pārdevēja tik intensīvi reklamēja un bāzās virsū ar produktiem, ka parakstījām līgumus par spilvena iegādi par 70 Ls (uz nomaksu). Bija tāda sajūta, ka tikām apvārdotas, bet nu pašām vaina jāuzņemas, ka bijām tik dumjas un ļāvām pierunāties. Nākamajā dienā attapāmies, ka tas taču nav normāli - spilvens par 70 Ls..zvanījām uz firmu, lai atsauktu pasūtījumu un lai saņemtu atpakal savus iemaksātos 20 Ls, bet firmas pārstāve uzreiz mums pateica, ka drošības naudā iemaksātos 20 Ls mēs nekādā gadījumā atpakaļ nevaram dabūt. Tad nu mums par tiem 20 Ls piedāvāja paņemt čības. Tā nu mēs esam tikušas pie prastām Maximas tipa 3 Ls vērtām čībām, bet esam par tām samaksājušas par 20 Ls. Nevienam neiesaku būt tik naivām kā mums un, lūdzu, neparakstiet līgumus un neiemaksājiet nekādu drošības naudu, ja nevēlaties par pārmaksāt par parastiem spilveniem un segām vairāk kā 200 % no viņu reālās vērtības.

V Vijucitis 21.01.2013

Nu jā, iegādājos 3 gadi atpakaļ palagu, jeb to saucamo virsmatraci kamieļvilnas ar sudraba diegu, kas esot pret elektromagnētisko lauku un āderēm, izgulējumiem, traki veselīgs! Nu pēc 3 gadiem sajutu to veselību, kad šausmīgi sāka sāpēt mugura un naktī modos, jo pat nesapratu, uz kuru pusi varu nogulēt, sāpēja viss!!! Nomocījos pusgadu un nesapratu, kas notiek! Pa dienu viss kārtībā! Kāds sudraba diegs?????????????????????????? Inde!!! Norāvu palagu pēc draudzenes ieteikuma nost un nu 3 mēnešus guļu dziļā miegā bez jeb kādām sāpēm!!! Itālija, Vācija? Smieklīgi! Droši tepat Lietuva vai Polija! Un esiet uzmanīgi ar magnētiskajiem virsmatračiem! Tas esot murgs! Ir jau negatīvas atsauksmes!!! Lai uzrāda oficiālu sertifikātu, kur ražots, cik gausi, bet ne kopiju, ko katrs var sarakstīt!!! Nekādas ārstēšanas, bet veselības bendēšana!!! Es nesaprotu, vai tā firma nejēdz, kad cilvēkiem ir smadzenes un domāšana arī pozitīva, savas sajūtas un galu galā nonāks pie secinājuma! Es izgriezīšu gabalu no tā "sudraba" diega un aiznesīšu uz ekspertīzi!!! Man mana veselība ir svarīga! Un domāju, kad Jums arī!!!

B bizis 28.01.2013

Ak vai Gerdere,
Izklausās, ka jums pielika pistoli pie deniņiem un lika parakstīt to papīru.
Vai tad tiešām nav smadzeņu pašām galvā, lai izdomātu uz vietas vajag vai nevajag spilvenu pa 70ls?
Ir tak vēl citas firmas, kas ar to nodarbojas..
Ieej savā vietējā maximā un nopērc dormeo roll up, air bra un savas čības un nečīksti.
Galu galā, neviens pie jums mājās nelauzās iekšā un nelika viņus pirkt, bet pašas braucāt uz prezentāciju.
Tā ir jūsu izvēle pirkt vai nē.

A annadarta 06.03.2013

Apvārdoja arī mūsu radiniekus. Pie tam mistiskā veidā iemanījās noslēgt divus līzinga līgumus uz viņu vārda. Šobrīd jāmierina "vakariņas paēdušie" un par "brīvu" segu saņēmušie 80-gadīgie cilvēki. Viņi ne par kādiem līzingiem pat informēti nebija. Cipars uz Līguma un cipari atmaksas grafikos atšķiras par 400, - ls. Līguma noteikumi - tikai par labu viņiem. Neiekrītiet!!!