Mēness Aptieka - saindēšana

Darbinieki ienes kreisos medikamentus, kas aptiekā pēc pavadzīmes vispār neeksistē un iestumj klientiem bez čeka. Lūdzu esiet uzmanīgi !! Uzrakstīju sūdžibu vadības- reakcijas nebija! Viela pārdomam ! Cik tālu tas viss aizies ???!!
Работники заносят в аптеку левые, непонятные медикаменты, которые по накладным в аптеке не существуют- и вталкивают клиентам !! Будьте внимательны !! Написала жалобу начальству-не отреагировали. Тема для размышления.... ! Как далеко зайдёт безпредел ??!!

donna b 13.10.2012

в какой конкретно аптеке? у нее есть адрес?

T terjers 14.10.2012

Man gan liekas, ka te raksta Tvaicenes kliente. šoruden tādu ir vairāk nekā citus gadus, vai psihenē izlaidums?

N Niiikka 17.12.2012

в менесс аптеке купила капли в нос за 4.10- бутылочка оказалась пустая.такое впервые.к сожелению чек сразу выкинула.проверяйте бутылочки.