MELA S SIA - Krāpšana

Nemaksā par saņemtajiem mežistrādes pakalpojumiem. Visu laiku atrunājas, ka nav saņēmuši naudu par kokmateriāliem un samaksās vēlāk. Diemžēl tukši solījumi un nav nekādu ierosinājumu situācijas risināšanai. Uz telefona zvaniem neatbild. Neiesaku ielaisties ar šo kaktu kantori bez priekšapmaksas. 2018. Gadā mela s bija ierosināts maksātnespējas process

N

P Peteris213 10.02.2019

Par kokvedēja pakalpojumiem arī nemaksā

V Valdis vevers 04.11.2019

Tā ir

I Ieva Ieviņa 11.12.2022

Laura Silvanoviča +371 28812499, Instagram Laura Saule , diktenā astroloģe palikusi.
Uz objektu ierodas kopā ar dēlu Akselu un stāsta, kādi viņi ģimenes cilvēki, cik visi citi izstrādātāji ir slikti un visus apčakarē, bet tieši viņi visu izdarīs pēc vislabākās sirdsapziņas un neapkrāps. Darbību galveno vadīšot viņas vīrs Simons +371 29977739