Meistars Jānis Pulveris - Remonts

Ļoti neprofesionāls meistars, ar slikto pagātni. Uzņēmas taisīt remontu, pie tam nav savas brigādes, atrod kaut kādus puišus kuri mainās visa remontu laikā. Remontu novelk līdz pēdējām, un pēc tam uz ātro visu cenšās pabeigt. Remontu padara nekvalitatīvi, tapetes vietām ir sabojātas, sašvīkātas, netīri, var redzēt līmes pleķus, pie tam uzlīmētas šķībi. Flīzes liek nekvalitatīvi... Persona ļoti neuzticīga. Viss kas bija solīts ir izdarīts, bet kvalitāte kura tika garantēta , nav!!!!!

V

R Raitis Kurpnieks 12.01.2017

To visu vajag darīt caur normālu būvfirmu ar visiem papīriem un līgumiem. Labi, piemaksāsi vairāk, bet sliktas kvalitātes gadījumā varēsi pieprasīt, lai tev pārtaisa būvnieki no savas kabatas. Ja nu galīgi nav nauda, tad taisi pati (kas tur ko tapetes nesalīmēt).

V Veronika 13.01.2017

Nākamreiz ta arī darīšu!

L Liene1616 19.01.2017

Varu pateikt visu to labāko par šo cilvēku.Tā teikt,cilvēks ar zelta rokām.Mana māja Berģos ir skaisti izremontētā,ātri un kvalitatīvi.Pilnībā esmu apmierināta.Visticāmāk jūsu remontu ir veikuši tā teikt viņa strādnieki,kuriem arī par nekvalitatīvu darbu netika samaksāts un kas uzskatot kad ir baigie meistari liek visādas sūdzības,kad netiek maksāts,jo redz kādam tgd tapetes krīt nost.Koks ar diviem galiem un neapmierinātie būs vnm.

V Veronika 19.01.2017

Stradāja gan viņš, gan darbinieki, kuri mainījās vairākas reizes pa 3 nedēļam. Vai viņiem tika samaksāta summa par darbu, to gan es nezinu, jo mēs maksājām Jānim. Viņš arī veica remontdarbus kopā ar puišiem, bet nedaudz. Lika flīzes, kur šūves palika pēc tam neapstrādātas līdz galam. Ja cilvēks ir galvēnais, tad viņš arī atbild par savu darbu, neatkārīgi no ta, kas to darbu ir izdarījis, viņš, vai viņa padotie. Par darbu nauda bija izrunāta, kura beigas tika smaksāta, neskatoties uz darba brāķi. Cilvēks paņem 100 objektus un pēc tam pats nevar tikt galā ar savu darbu. Ja Jūs esat apmierināta, tad varbūt Jums paveicas un darbs ir padarīts labi.

L Liene1616 19.01.2017

Kpc tad mutiski nerunājāt,lai pārtaisa,ja uzskatat kad darbs ir padarīts nekvalitatīvi.Šaubos vai kads maksātu cilvēkam par it kā nekvalitatīvu darbu.Jocīgi gan kkā.

V Veronika 19.01.2017

Tas kas bija manīts uzreiz bija pateikts. Bet viss parejais bija apskatīts un pamanīts vēlāk. Protams ka neviens jau nezvanīs un neteiks, lai neterēt laiku. Es nesaku ka remonts ir izdarīts ta, ka viss gazās nost, vnk ir vairāki defekti. Bet vng ja dari darbu, jādara to kvalitātīvi jebkurā gadījuma.

L Liene1616 19.01.2017

Man jau liekas kad vnk jums būs bijusi slikta tapešu līme,laikam velējāties ietaupīt uz materiāliem un lūk,tgd krīt tapetes nost:DSkopais maksā 2X. Un kā tad jūs tà pēc mēn.5 pamanijāt kad jūsu dzivokļa remonts ir veikts nekvalitatīvi un pec tik ilga laika izdomājāt ielikt sūdzību:DKkā interesanti tas viss.Kad bija jāmaksā tad neredzējāt,bet tikai tgd pēc 5 mēn.noilguma?Interesanta jūs esat Veronikas kundze.

V Veronika 19.01.2017

Līmi pirkam visslabāko, tieši paradzēto tapešu veidam. In remontu veica neviss 5 mēnešus atpakaļ, bet nesen. Bet cik redzu, Jūs jau visu labāk zināt, kāds remonts, kāda līme , tapetes un tmtl. ????????????
Man ir savs viedoklis, kuru varu izteikt. Par jūsu viedokli visu jau saprotu ????.

L Liene1616 19.01.2017

Par kvalitāti ir attiecigi jāmaksā un labi materiāli arī attiecīgi maksā.

V Veronika 19.01.2017

Kāda summa bija izrunāta ar meitaru, tāda arī tika samaksāta, Lienes kundze. Katram cilvēkam ir savs viedokli un pieredze, Jūs izteicat savu, es izlasīju, nesapratu tālāko mūsu diskusiju? Ja es pati būtu vainīga, pie tā, ka ieekonomēju uz remonta, tad gan neko nerakstītu. Un arī kad man rakstīt, tagad vai pēc gada, ir manas darīšanas. :)

K kristapsxxx 19.01.2017

Pirms liekat sūdzību būtu pārliecinājusies, vai šis cilvēks savam rokām līmēja jūsu tapetes,jo par nepamatotu ķengāšanu internetā draud arī kriminālatbildība.Kur līgums un pierādījums tam kad šis cilvēks kko tādu ir darījis?Un varbūt par jums vajadzētu ielikt sūdzību,jo jūs taču neesat samaksājusi par darbu un piekopjat nelegālu celtniecibas biznesu nemaksājot nodokļus.Un tad brīnaties un ķērcat kad jums krīt nost tapetes.

V Veronika 19.01.2017

Interesanti kā Jūs to zināt, samaksāju es par darbu vai nē. Man pilnīgi vienalga kurš līmēja tapetes, Jānis vai viņu darbinieki, par visu atbild atbildīgais, tas kurš arī saņem naudu par darbu. Varat rakstīt sūdzību par ko Jūs gribat.

K kristapsxxx 19.01.2017

Tur jau ta lieta,kad es nezinu,tapat ka neviens cits nezina vai tads Janis Pulveris ir jums veicis dzivokla remontu.Kur ir ligums un viss parejais,lai kko pieraditu?Ko jus cikstat?Pirms kaut ko darat,domajat ar galvu,ir jabut ligumam,lai varetu kko pieradit.Nevis pec tam kko kauc interneta...pilns te ar tadiem...Ta ka tik pat labi ari jus iespejams esat krapniece,jo neesat samaksajusi.Jo liguma jau nav nekada.Tie ir sobrid visi jusu izdomajumi,jo esat it ka veikusi nelegalas darbibas nodarbinot cilvekus un nemaksajot par to nodoklus un vel cikstat par kko...Pirms liekat sudzibu miniet konkretus faktus,pieradijumus,jo izdomat mes varam katrs jebko.Kur ceki,kad ir samaksats,kur ligums?Nu par ko jus sobrid kaucat un brinaties...

A Anatolijs23 16.01.2018

Hahaha, Janka! Pats aizstāvies zem pseidonīma? Un vēl liec vienai no savām Lienītēm tevi aizstāvēt?
Ja Tev ir problēmas ar azartspēlēm, tad skaidrs kāpēc dzīvē un darbā neveicas.

J Jānis Pulveris 09.09.2018

Izskatās kad šis vārds jau ir topā.Šitais mani arī apčakareja, savus 50 eur gaidu vēl šodien. Nav jau milzīga summa, bet tomēr nauda un iztērētais laiks. Čalim diezgan lielas grūtības samaksāt, vienmēr atrunas, vienmēr iemesli, . Māk skaisti runāt un tikpat skaisti un kvalitatīvi strādāt. Cik zinu VID un policija jau ir uzsākusi savu darbību pret šo personu.