www.sudzibas.lv Mego Krāpšana

Mego - Krāpšana

Mego BALOŽOS. Šodien tur biju pēdējo reizi, mērs jau ir pilns. Vairs nav izturams, pilnīgi katru reizi apšmauc, šodien tāpat. Nav norādītas pareizas cenas, kas daļai preču vispār nav pat uzliktas...cenu var vienīgi minēt. Akcijas zīmes ar beigušiem termiņiem, pie kases viņi nekad neko nezinot, bet kad jāizsit piem. kartupeļu vietā salāti, kas ir apmēram četras reizes dargāki, tad tā uzreiz netīšām tā esot sanācis vai vēl kaut kas. Vienreiz pārdevēja izsita kaut kādus neeksistējošus salātus, kuri pat veikalā nebija. Es saprotu, ka kļūdīties ir cilvēcīgi, bet nu šajā iestādē kaut kā pārāk bieži tas notiek. Neesmu vēl bijusi nevienā veikalā Latvijā, kuram tik ļoti nevar uzticēties, nepārbaudīsi čeku uz vietas, pie kases, tad vienmēr mājās kāds pārsteigums. Riebīgs veikals. Nerekomendēju.

W will112 04.01.2017

Pilnīgi piekrītu!!! Sliktākais veikals, kur iepirkties! MEGO jau tā ir mēsls, bet Baložos tas izceļas ar īpašu kretīnismu!