www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Pulss 5 Par iestades un veselibas personala darbu/ Neprofesionala pieeja

Pulss 5 Veselības Centrs/ Marina Visocka - Par iestades un veselibas personala darbu/ Neprofesionala pieeja

Dermatologs Marina Visocka veselības centra, kas atrodas Lāčplesa iela 38, Rīga pieņēma pacientu, kuram ir ierobežots laiks izstaigāt un meklēt labāko un efektīvāko palīgu, iestāde noplēs 31,50€ par pakalpojumu, kur sertificēts medicīnas darbinieks atļaujas pateikt - ka nezin kas tas ir....
Uz pēdas karpa un uz rokas karpa, kuru vajag piededzināt ar auksto slāpekli!
Esam šoka un man neērti vira priekša, ka aizsūtīju tur - it ka uz zolidu medicīnas iestādi!

P pozītīvā 26.07.2016

Esmu pie dakteres Visockas jau n-tos gadus kā paciente un nekad nekādu problēmu nav bijis. Saldējusi man kārpu netika prasīts NE CENTS!!!
Varu teikt tikai visu to labāko-ļoti forša un atsaucīga. Nekādu pārdabisku naudas "plēšanu'' neesmu ievērojusi.

S Silva 27.07.2016

Droši vien vajadzēja "nolaist tvaiku"...
Ja cilvēks pats ir kaut ko dzīvē neapmirināts ,tad viņam gribas izliet savu žulti.
Pati apmeklēju šo dakteri,varu teikt tikai labāko.Daktere palīdzēja risināt ādas problēmas,kuras mocīja mani jau vairākus gadus. Problēmas ir prom! Paldies viņai.

I Inna Melnik 29.08.2016

vse vashi problem ot togo cto medicina stala platnoj!!! a vraci tut ni pri cem!!! zlo vymechaete!!

S Studente50 17.10.2016

Arī nesen biju pie dakteres Visockas Pulss5. Neko normālu pateikt nevarēja, tikai minēja. Sāka kaut-ko lasīt pat neskatoties, ka es vēl sēdēju kabineta...

P Paula N. 10.11.2016

Nepiekrītu!Esmu dr.Visockas pastāvīga paciente un nevaru teikt nevienu sliktu vārdu.Daktere vienmēr visu izsmeļoši izstāsta un atbild uz jautājumiem.Pie dakteres esmu vērsusies vairākas reizes gan saistībā ar sejas problēmām,gan kārpām.Pateicoties viņai problēmas pazuda mēnešu laikā!

S sveicinati 27.03.2017

Arī biju pie šīs dakteres un vēl vīru aizsūtīju, ne man ne viņam viņa neko īsti nepateica.
It kā versos ar parasto problēmu - pumpas uz sejas, viņai bija tāda sejas izteiksmē it kā es prasītu kā iedarbināt ātomreaktoru, pēc tām viņa skroloja telefonu kko meklēdāma jo neatcerējas, bet tāda lieta kā analīžu ņemšana laikam nav vajadzīga?!
Nokāsa 30 eur ne par ko, iedeva kaut kādus 2 krēma paraudziņus un ieteica vienas ziepes, nekāds cits risinājums netika piedāvāts jo bija vasara un ja ārstēt ārēji, tad var parādīties pigmentācija.

M Marta 30.03.2017

Lasu Jūsu komentāru, bet nevēlos piekrist.
Jabūt galīgai aitai,lai cerētu, ka rezultātus var iegūt vienā mēnesī vai reizē...
Es pie dakteres eju jau vairākus gadus, man bija ļoti ļoti slikta āda acne
Tika taisītas gan analīzes, gan lietoti visādi krēmi.Analīzes man taisīja dažādas - asinsainu,no sejas ņēm visāda veida paraugus.Pati arī paraleli kuņģi pārbaudīju utt.
Tagad ir pagājuši gadi un man ir tiešām laba sejas āda.Biezu kārtu tonālā krēma man vairs nav jāliek.Šajā procesā esmu ieguldījusi gan laiku, gan līdzekļus.
Līdz tam arī gāju pie DAUDZIEM dakteriem, kosmetologiem, bet ne kā.
Vislielākais paldies dakterei.

W WtfF 24.05.2018

Подтверждаю, что чето с этой врачихой не так.
Была у нее на приеме - тоже слышала мол "не знаю". Ну так узнай, елы! Что вообще за ответ такой..
Назвала чирием высыпание у меня на коже, и выписала(!) фуцикорт (чудеса!). Вот, недавно выяснилось, что это был кератоз. А эту Высоцкую куда-то из пульса дели.
Помимо прочего, ничего не спрашивая, приморозила мне родинку, ничего перед этим не сказав вообще! Т.е. даже не сказав, что будет сейчас делать. Какого черта, спрашивается?
Ну и еще: весь прием она ходила в маске-наморднике, шарахалась от меня , будто я заразная какая-то, и вела себя так, будто не дерматологом работает! И это при том, что у меня был банальный кератоз, а не чума, блин! Какого черта тогда врачем было становиться?! Короче, товарищи, крайне не советую к этой двинутой ходить. То, что тут пишут хвалебное в комментариях - то ли ее друзья-товарищи, то ли она сама, т.к. даже прямо при мне от нее пулей вылетала жутко недовольная бабка.

S sveicinati 24.05.2018

Полностью поддерживаю. Ходила к ней по поводу двух причин - бородавка на ноге - она сказала это не в ее компетенции! Дерматолог! Когда я спросила - а что же в ее компетенции, она взглянула и сказала, что надо лазером удалять. И родинка, на что она сказала мол идите в другое место, в частную клинику, и из головы записала номер телефончика... нуну. Пошла к другому врачу в Липекс - посоветовали мазьку в аптеке за 6 евро и сказали чтобы я деньги поэкономита и не тратилась на лазер. :)

S sveicinati 24.05.2018

Про прыщи вообще молчу. В липексе меня и на анализы отправили, и мазки делали, и процедуры разные и проблема действительно ушла. И я не "овца которая надеялась что меня за раз все вылечат" )))) но я считаю что если врачу платишь 30 евро, то он хотя бы должен разработать план действий, как бороться с проблемой. И это вечно кривящиеся лицо - вот честно скажу, такое ощущение, будто бы она не на своем месте!

M Marta 29.01.2019

Sveicināti Вы точно овца

L Lukturis 29.01.2019

Прыщи где ходила лечить? На п***е? Тагда праститутка ты, таких там много ходит

P Paula N. 20.08.2018

Pie dakteres esmu bijusi vairākkārt un ne reizi neesmu sastapusies ar necietīgu vai nelaipnu atteiksmi! Jā,vińa nav no runīgajām-strādā klusējot,bet tas taču darba kvalitāti nemazina!Vienmēr ir izstāstīts,ko drīkst un ko nekādā gadījumā nedrīkst darīt.Ja ne vińa pati,tad asistente visu vienmēr ir paskaidrojusi.Pirms 5 gadiem tiku vałā no problēmas,kas radusies pēc sejas apsaldējuma-staigāju uz procedūrām in izpildīju visus norādījumus-rezultäts łoti labs.Absolūti nepiekritu “nolicējiem”