www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Pulss 5 Neceļ klausuli, kad zvana uz reģistrāciju!

Pulss 5 - Neceļ klausuli, kad zvana uz reģistrāciju!

Katru reizi, mēģinot zvanīt uz reģistrāciju, lai pierakstītos pie sava ārsta (terapeita) ir jāterē daudz laika un nervu. Un tā notiek visu laiku.. Kad biju klātbūtnē, redzēju, ka nabagiem darbiniekiem nebija ne laika, ne vēlmes to velna klausuli celt. Ilgā rindā nākās stāvot pirms ārsta apmēklējuma un pēc tā, lai samaksātu to summu, ko ārsts teiks. Jautājums Jums, darbadēvēji PULSS5 (poliklīnika) Nu vai Tiešam nevarat paņemt darbā cilvēku, kas pieņems zvanus?? vai man no Pļāvniekiem ir jābrauc, lai pierakstītos pie ārsta? varbūt man piesaistīt masmēdijus, lai neterētu savu dārgu laiku nākamreiz?????

J

A artur 31.01.2011

aizej cita poliklinika, psam nav smiekligi par uzrakstito ? bernu darzs... kadi vel pie vlena masmediji ?

J Jelena 07.02.2011

Pilnīgi piekrītu

E esinja 23.02.2011

ar to ir jarekinas ka kkur kkas bus jagaida, , , vai kada karaliene ka berz rindas grib visur tikt? vinjiem ta darba pietiek cilveki vienmer daudz taja poliklinika .. ir jaiet laicigi un bus ok// ari esmu stavejusi bet neko darit/ un registratura strada 3 cilveki un vnm vinji strada ar cilvekiem nesezh ka varbut kkur citur :) jo registratura apvienota ar kasi un rindas vienmer ir /

E es 09.03.2011

Tas nav attaisnojums, ka daudz darba. Mēs esam pieraduši visur un visu paciest un pacietīgi gaidīt rindās. Saprotu, ja tiešām redzi, ka darbinieki cenšās un kā skudriņas skraida, prieks par to, bet ja attieksme ir pretēja augstāk minētai - darbinieki nav orientēti uz klientu, tad kauns un neslava.
Pietiek paciest slaistus un augstprāšus! Nevis pacientiem jāmaina sava ārstēšanās vieta, bet slaistiem jāiet strādāt citur, kur darba mazāk! Āmen.

A arīdusmīga 18.07.2011

man arī besī, ka katru reizi, lai sazvanītu šo reģistratūru ir jāzvana uz vairākiem telefoniem, kurus neceļ, vai arī tie ir nepārtraukti aizņemti.

J JaukāMeitene 30.08.2016

Man ir bijis pilnīgi tas pats. Zvanu vienreiz neceļ, otro reiz atkal tas pats. Tad nodomāju varbūt daudz darba un uzzvanīšu vēlāk. Protams, ka arī vēlāk nevienu sazvanīt nevar.

J JaukāMeitene 14.02.2017

Man ir tieši tas pats. Zvanu uz visiem norādītajiem numuriem un neviens neceļ. Un ja paceļ, tad ir sajūta, ka otrpus telefonam kāds čukst un tev ir jāpārjautā vai esi sazvanīji īsto vietu.