www.sudzibas.lv Medical plus attieksme pret klientu

Medical plus Rēzekne - attieksme pret klientu

Vakar vērsos pie zobārsta ar nekvalitatīvi salaboto zobu, kuru sataisot, naudu tomēr paņēma,lai gan teica,ka ja atkārtoti, tad taisa bezmaksas! Zoba labošanas laikā, zobārsts visu laiku runāja par savu ''intīmo dzīvi''! Mani galīgi neinteresē zobārstu dzīve, viņu mīlestības un ar ko tās mīlestības ir precējušās! Bija tāda sajūta,ka es tur esmu lieka un vairākas reizes man pretī noburkšķēja... Beigās pateica,ka man zobs tik un tā būs jālabo .... Esiet gudri, taupiet savu naudu, nemetiet vējā! Man kā medicīnas darbiniecei tāda attieksme no citiem mediķiem riebj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Noteikti vairs neizvēlēšos šo iestādi!

Ya

Vairāk sūdzības par Medical plus Rēzekne

Mu murzilka123 14.01.2013

:D :D :D par erotiskiem stāstiem ir jāmaksā :D

Ka karina4ka83 15.01.2013

yamila, tu esi Medikal konkurents?

Da daugavietis 06.12.2014

Esmu vīlusies par kādu no Medical Plus darbiniecēm. Nobaida bērnu ar savu nelaipno attieksmi, bērns sāk raudāt, un tad pasaka, lai iziet no kabineta kopā ar vienu no vecākiem, jo viņa nespēj tā strādāt, ar otru vēl tomēr parunāt gatava. Vai tad tā notiek bērnu apskates?! Bet naudiņa jau samaksāta... Tad izrakstīja zāles, jo bērns nemierīgs un histērisks, kaut gan gājām ar citu sūdzību.
Tā arī bez rezultātiem gājām prom. Pie tam daktere noteica, ka pēc trim mēnešiem mums tur atkal vajadzētu ierasties uz "apskati".

Cilvēki-esiet apdomīgi, ja vēlaties izmantot Medical plus pakalpojumus!

Ma maksliniece 13.12.2014

taisnība vien ir par šīs iestādes ārstiem - biznesmeņiem, profesionalitātes nekādas NAUDA, NAUDA NAUDA

Vl vladimirs1966 29.12.2014

Vislabākā iestāde no visām, kur esmu bijis.

Sv Svetlana197509 08.01.2015

Nu par neprofesionalitāti gan nepiekrītu, biju pie ginekologa un ķirurga, palīdzēja, izārstēja. Nu par naudu, ta kā kuram, piemērām biju Rīgā pie ārsta un atdevu 3 reizes vairāk naudas par 10 minūtēm, bezjēdzīgi!

Si Signia 16.01.2015

Medical plus Rēzekne.
Nesen apmeklēju zobārsti - L.Bobrovsku. Salaboja problemātisku zobu, ko neviens neuzņēmās. Laipna un uzmanīga attieksme, normāla cena par pakalpojumu.
Tagad man ir prieks, ka varu atvērti smaidīt!!!
Varu droši teikt, ka zobu problēmas manvairs nesagādās raizes, jo atradu savu zobārstu!!!

An anda kovaljova 26.01.2015

Biju pie neirologa no Stradiņiem dakteres Krieviņas, paņēma pie sevis uz dienas stacionāru, lai ātrāk veikt visus izmeklējumus. Esmu ļoti apmierināta!

urologs ĒRGLIS veiksmīgi izoperēja manu vīru. Paldies dakteriem!

La lakstīgala 22.03.2015

Man bija iekaisis zobs, kas radīja appampumu, aizgaju uz MEDIKAL PLUS, jo citur nekur zobārsti sesdienas dienā nestrādāja. sēdēju rindā un gaidīju kad mani pieņems, jau gaitenī zobārste pagāja garām un viņa savām kolēģēm izteicās "vēl viens appampušais sēž", jau pēc šī izteiciena man gribējās aiziet prom, bet nebija izvēles citas kā iet pie viņas jo tā bija vienīgā kas tur strādāja. ieejot kabinetā viņas attieksme bija ļoti nelaipna, izturējās kā pret mēslu, bez īpašas runāšanas izrāva zobu, un bez vārdiem un paskaidrojumiem ko es varu darīt tālāk, lika iet prom un samaksāt lielu naudu par zoba izraušanu. pēc pāris dienām kad nogāja appampums, es apskatīju izrautā zoba vietu un tur bija atstātas zobu šķembas, man tagad jāiet atkal pie cita zobārsta lai izārstētu līdz galam.
VAIRS NEKAD MŪŽĀ ES UZ TURIENI NEIeeŠu un neiesaku to darīt NEVIENAM, paņems astranomisku summu un juusu pašapziņu samazinās līdz nullei ar tādu attieksmi. !!!

El ELLIO 22.03.2015

Cik ir astronomiska summa par zoba izraušanu?
Varbūt zobu jārauj pa 5 eiro?

Jo jola 23.03.2015

Piezvanot tikai uz registraturu vien, man vairs nekad dzive negribas ne uz turieni iet, ne zvanit! paldies, bet tik rupju attieksmi vel vajag pameklet, vai nu ne taja laika piezvaniju, vai ka, nezinu. Pat nervi neiztureja, ka nacas paprasit vai ta vispar ir PRIVATKLINIKA, kur var griezties jebkurs. Man likas, ka attieksmei jabut tadai, lai cilveki tur atgrieztos un vel visiem draugiem, radiem ieteiktu. Es labak pagaidisu rindas 5 menesus poliklinika par velti, lai jau tur labak norej ka suni, neka vel maksat par to un pec tam atkal arsteties pie psihoterapeita

Mu murzilka123 24.03.2015

Jola: "un pec tam atkal arsteties pie psihoterapeita" :D ko nozimē atkal? :)))

Su sunlady 29.04.2015

Es publicēšu savu stāstu.
Vajadzēja salabot dažus zobus pēc iespējas atrāk. Gāju uz SIA Medical Plus pie dakteres CUH. Pirmo reizi salaboja zobu ātri, nesāpīgi, klusēdama, īpaši nevaru komentēt... Samaksāju, cik pateica. Otru reizi gan traki gāja... Daktere nokavēja pusstundu, ieradās acīmredzamā reibumā, dusmīga, ar visādiem pārmetumiem (kaut gan man bija jāpārmet notiekošo, bet noklusēju)! Ielika zāles, pukstēdama. Pēc pāris nedēļām atnācu plombēt zobu, atkal tas pats - norēja kā suni, patērēju 2 stundas sava laika un izgāju kā ar ūdeni aplieta. Pēc mēneša abas plombas izkrita, daktere salaboja no jauna, bet par maksu!!! Vēl pagāja pāris mēneši - atkal plombas izkrita. Gāju uz poliklīniku, tur samaksāju 4x lētāk, par katru plombu 17-18 eiro un stāv jau otru gadu. Paldies dakterei Cvetkovai. Uz SIA Medical Plus vairs neiešu ārstēt zobus, un citiem neiesaku.