Mēbeļu Nams - Piegade

Tika iegadata gulta un divans, par piegadi pieprasija 38 € No Rigas lidz Jaunmarupei 20 km! Pec tam pateica ka par uzneshanu uz tresho stavu ir jamaksa atsevishki uz vietas! Tas jau ir krapums, jo to nedokumente.. pie ta visa pieprasija 45 € !!!! Nebija ne cheka ne pavadzimes, un atteikties ari jau vairs nevareja jo rupji teica ka atstas mebeles uz ielas!!!! Turpmak Spice taja pasha diena cenas par piegadi ir 3 € par stavu un piegade bija 24 € Cilveciski!! Bet mebeles nams vnk krapj cilvekus uz ja vai ne! Turpmak ir izdevigak par piegadi griezties pie treshas personas vai vispar neapmeklet mebelu nams.

T

C CastorTroy 15.05.2015

Tavā gadījumā izdevīgāk nest pašam, jo ja domāt nesanāk, tad jāstrādā ar rokām!
Cik tālu no Mārupes atrodas Spice un cik tālu Mebelu nams???Tu domā, ka krāvēji tev bezmaksas nēsīs???Atteikties nevarēja? Pēc tava teksta sanāk ka varēja, tikai atstatu tavas mēbeles uz ielas, un līdz ar to, saprotot ka uz haļavu nesanāca, izdomāji, ka uzrakstīsi te :))))

P Piegadatajs11 04.12.2017

Ну вы и лошара))