www.sudzibas.lv Mēbeļu fabrika Slikti dīvāni/atsperes

Mēbeļu fabrika - Slikti dīvāni/atsperes

Nopirku pie viņiem stūra dīvānu - pēc mēneša gulēšanas atsperes sāka čīkstēt, drēbe uzrullējās, tagad jau apsēžoties liekas, kā sēžu vecmāmiņas 20 gadu vecajā gultā. Kauns ciemiņus sēdināt!
Ir jau manāmi iespiedumi virsmā, katru nakti griežoties uz sāniem čīkst tā, ka jāmostas augšā.
Guļu viena, sveru 52 kilogramus, pa gultu nelēkāju.

Viņi atbrauca uz ekspertīzi, pateica, ka tur viss kārtībā, tas esot nolietojums (pēc pāris mēnešiem tāds, ka dīvānu var izmest), vienvārdsakot forši.. ne naudu dod atpakaļ, ne remontēt sola, NEKO.

Mīļie, nepērciet pie viņiem dīvānus, tie dīvāni gluži vienkārši nav paredzēti jebkādai lietošanai (iespējams kaķa svaru izturētu).
Gribēju atbalstīt Latvijas preci, še tev nu bija.. Nezinu, vai visi lv ražotie ir šādi, bet vairs pārbaudīt negribu. Gribētu tikai viņiem atpakaļ aizvest un izlikt veikala vidū, lai tauta skatās.
Uzmanieties!

M muurna 19.12.2012

viņiem jau veikali arī Ķekavā u.c.

M muurna 19.12.2012

aaa SIA Mēbeļu galerija

R reflex 29.08.2016

Sveiki, mēs arī "MF" iegādājāmies stūra dīvānu- tam salūza vełas kaste, mums atteica, uzrakstīja kad : nepareiza dīvāna lietošana! Tas manuprāt ir bezkaunīgi! Neiesaku tur kautko iegādāties!

G Gadjucka 24.07.2017

Nekad nepasutiet pie sitas firmas no BALTKRIEVIJAS Mebeles! Vajadzes gaidit 3 menesus. BET! kad tev piedava , tev to nepaskaidro. Mes pasutijam no piedavata kataloga 4 junija, piezvanijam 24 julija paskaidroja , ka soreiz jagaida lidz 12 augustam. Ta mes visu vasaru luram uz karbam , kas mums pie pasa deguna katru dienu. Vaditaja vel skaidroja - ka BALTKRIEVIEM var but FORST MAZORS , BET! kapeic jastrada ar tadam firmam? un piedavat produkciju tirznieciba. Interesants gadijums- ka bijusa SANKANA KVADRATA mebelu veikals ved katru otru nedelu, bet sitim FORST MAZORS. firma MF mebelu fabrika AZURA un MEBELU NAMA!