www.sudzibas.lv Mēbeles24.lv Krāpšana / nekvalitatīvs serviss

Mēbeles24.lv - Krāpšana / nekvalitatīvs serviss

Nekad vairs nepasūtīšu preces šajā veikalā un citiem arī neiesaku. Pasūtīju bērnu istabas mēbeļu komplektu jūnijā, solīja mēneša laikā piegādāt. Pēc solītā termiņa sazvanijāmies ar uzņēmumu un mums tika pateikts, ka preces vēl nav pasūtītas no firmas polijā. Augusta vidū preces, pēkšņi uzradās rīgas noliktavā, bet ne pilnā komplektācijā. Pateikt, kas tieši trūkst neesot iespējams, jo neviens nevarot pārbaudīt komplektāciju? ! Rezultātā ir septembris, pāris dienas atpakaļ tika atvesta daļa pasūtījuma. Lai gan bija pasūtīti vienas sērijas produkti, tika piegādāti atšķirīgi. Uzņēmuma pārstāvis telefoniski saka, ka neko nevarot darīt. Un to kas nav piegādāts, lai paši braucot un skatoties noliktavā (piegāde bija apmaksāta!) . Pilnīga uzņēmuma bezatbildība un patvaļa.

J