Mebeles - Krāpšana

Nekad nepērciet mēbeles šajā uzņēmumā! Tā ir naudas krāpšana. Pasūtīju skapi, tas netika piegādāts, nauda nav atgriezta jau pus gadu. Sūdzējos patērētājos, lieta iet uz priekšu, bet viņi aiz bailēm nomainīja uzņēmumu nosaukumu. Sūdzēšos tiesā par morālo kaitējumu 8000 eiro vērtībā! Veiksmi jums - mebeles!

28.11.2018

Atbilde no Mebeles1.lv Support 29.11.2018

Labdien!

Lūdzam Jūs pārbaudīt sūdzības adresātu un sūdzību ierakstīt īstajā veikala lapā.
Lūgums pārbaudīt Jūsu saņemtos dokumentus no veikala.

Mēs jau strādājam vairākus gadus un esam godīga kompānija, mūsu uzņēmuma nosaukums ir SIA" Eurotrade1" un uzņēmums pastāv no pirmsākumiem tikai ar vienu nosaukumu un tas nekad nav tikts mainīts.

Kā arī mēs nepieprasām priekšapmaksu pasūtījumiem.
Pasūtījumu iespējams apmaksāt preces piegādes brīdī.
Nekādi procesi ar neatgrieztu naudu mums nenotiek, tāpēc uzskatām ka sūdzība tika adresēta citam veikalam.

Gadījumā, ja tomēr redzat Mēbeles1.lv vārdu Jūsu pasūtījumā, lūgums, vairāk informācijas sniegt mums pa norādīto e-pastu: [slēpt]@mebeles1.lv vai zvanot uz tālruni +371 22722280

Ar Cieņu,
Mēbeles1.lv

Atbilde no Mebeles1.lv Support 04.01.2019

Sūdzības risināšanas procesā, no sūdzības autora tika saņemta pasūtījuma līguma informācija,
pēc kuras tika konstatēts, ka līgums tika parakstīts ar pavisam citu uzņēmumu un veikalu.
Kas nozīme, ka sūdzība nav adresēta Mēbeles1.lv internetveikalam.

Ar Cieņu,
Mēbeles1.lv

Ventilators 29.11.2018

Jā, tieši jūsu dēļ nomainīja uzņēmumu. iespējams process bija iekritis, jau tajā brīdī, kad veicāt pasūtījumu. Iesaku, pirms pērkat veikalā sev nezināmā, vnk apmeklēt lursoft datubāzi un apskatīties vai nav sākušās problēmas. Vismaz viens sirdsmiers būtu.

Ventilators 29.11.2018

Ja uzskatās, ka uzņēmums ir mainījies ieteiktu pārbaudīt vai šī uzņēmuma likvidācijas procesā nav kāda likvidatora kontakti un sazināties ar viņu un nodot visus dokumentus viņam. Iespējams tad atgūsiet kaut ko nebūt.Jo likvidatoram ir piekļuve bankas kontiem