Mcdonalds - Apkalposana

Sodien 08.02.2012 pulkst 23.15 gajam veikt pasutijumu Mcdonalds restorana...Darba laiks uz durvim rakstits lidz 00.oo tatad mums vel ir laiks, bet ieksa netiekam, kaut ari tur sez cilveki. Gajam pie mc drive kases, kur veicam pasutijumu 3 big mac komplektus ar 2kolam un 1 sprite... Ta vieta mums iedeva tikai divus burgerus un 3 kartupelus fri un 3 spraitus, bet samaksajam par 3 big mac... Parbaudijam un pateicam par situaciju un mums iedeva vel vienu burgeru, bet ja nebutu parbaudijusi, tad pardeveja Evija tiktu pie burgera njam njam.
Atzinja: Parbaudi ko pirki, savadak vistu nagetu vietaa dabuusi vistu nagus.
Paldies.

J

Z ziilaans1 09.02.2012

ko nu tagad darīsim, nabadzīte, jāsūdz tiesā :))))))

J joperesete 09.02.2012

Visticamak tas nav pirmais gadijums. Un pec tava var ta vienkarsi cilvekus apcakaret un viss kartiba :D
Ja tevi apcakaretu un aizietu naja un nebutu burgera droshi butu priecigs :D

Z ziilaans1 09.02.2012

Esi redzejusi uzrakstu''-Naudu parskatit neatejot no kases'' :)))

J joperesete 09.02.2012

Naudu ta jaaa, bet burgerus? :D un jaa mees ar kajam bijam pie mc drive kases, kaut ieksa sedeja cilveki, teica ka slegts...un mums neiedeva burgeru nejau kkas ar naudu...