www.sudzibas.lv Mazais Ansis ēdienu kvalitāte

Mazais Ansis - ēdienu kvalitāte

Braucot no Valmieras puses ir tāda kafeinīca Mazais Ansis.. atrodas pašā šosejas malā,kogriezēji,mārketings ir tiešām ļoti labi pastrādājuši.Nolēmam ieturēt vakariņas.Viss okej apkalpošanai.Bet līdzko atnesa ēdamo nu tas vienkārši nebija baudāms, nesaprotu kā pavāri tādu vispār var pasniegt (civēku indēšana),visam ēdienam jutās cauri tāda pastāvējušu produktu garša.(vecuma). to arī novēroju pie blakus galdiņiem kur tika atgriestas porcijas puss ēstas.Kā arī zupas tiek vārītas no koncentrātiem .. pulvera viedā.Viemīle centās ,revanšēties un ļoti atvainojās, pasniedzot mums bezmaksas desertu. Bet diemžēl arī tas nebija baudams..putukrējums tiek pasniegts,kas gatavots no augu taukiem.Te nu mēs esam ...Par veselīgu partiku, pēdiņas !!! Kā jau rakstīju cilvēku indēšana!!!!

P Pipars 04.05.2013

Tas tāpēc, ka biji ēst "kafeInīcā"...

I inese kaup. 05.05.2013

Muļķe! Tagad vispār ir kaut kas, kas nekaitē veselībai????!!!???? Iemācies pareizi rakstīt! KAFEJNĪCA!!!