www.sudzibas.lv MAXIMA Negodīga kasiere

Maxima - Negodīga kasiere

Šodien iepirkos Ogrē, "Maxima", Rīgas ielā 23, iepērkos tur bieži, līdz šim man nebija nekādu pretenziju. Šodien pirku diezgan daudz un dažādus produktus, līdz ar to čeks sanāca garš. Mājās pārskatīju čeka saturu un atklāju, ka esmu iegādājusies ne tikai produktus, bet arī OKARTE atjaunošanas kodu, tas man bija pārsteigums, jo man un maniem ģimenes locekļiem ir Bites pieslēgums un atjaunošanas kartes nekad neesam pirkuši, pēc tām nav nekādas vajadzības. Protams, ka par summu 1.40 Eur, nabaga nepalikšu, bet acīmredzot kasierīte: Nr. 62 8, POS-ID: 70-0022172, gan izmanto Okartes pakalpojumus un šādi rīkojās ne jau nu pirmo reizi. Esiet uzmanīgi, pārbaudiet pirkumu čekus.

U udrasol 17.04.2015

5yqw45