www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Tātad vakar Liepājas maxima redzēju loti milzīgu žurku, brīnumaina karta neviens cits no klatesosajiem cilvēkiem laikam nepamanīja to žurku, viņa manu acu priekša parskreja pa veikala zăli pari, un aizskreja aiz ledusskapjiem kur stāv piena produkti. Tā žurka bija milzīga, normāla kakja lieluma, noteikti pierijusies veikala produktus, aug griezdamas. Es pati ari veikala stradaju, bet tas nav normāli, padomājiet, ka tā žurka staiga pa visiem pārtikas produktiem kuri glabājas noliktava, un mēs pēc tam viņus pērkam un musu bērni. Liels fuj, konkrēti tas notika maxima kura atrodas Liepāja pie paša tirgus blakus, :Liepājnieki jau ziņas.

12.02.2019

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 12.02.2019

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju. Par radušos situāciju informējām atbildīgo departamentu. Šobrīd situācija tiek risināta.

B

really? 12.02.2019

"brinumaina karta neviens cits no klatesosajiem cilvekiem laikam nepamanija to zurku"- kaa sauc tas ripas,ko lieto? :p

B Baiba Sikle 13.02.2019

Nu laikam jus apmierina est tadu partiku ko zurkas ir nostaigajusas. Man vienalga kadas stulbibas te rakstat, es zinu ko es redzeju. Un galvenais ka es bridinaju veikalu, lai rod risinsjumu. Vai tas kas slikts?! Savus pastulbos komentarus varat paturet pie sevis. Varbut vajadzeja griezties vispar pie attiecigam iestadem, varbut vispar tas veikals butu aizklapets. Bet laikam izskatas ka jums tas liekas normali ka pa veikalu skraida milzigas zurkas.

B BK 12.02.2019

Ko tu lietoji? Citi pircēji neredzēja, bet tu vienīgā redzēji? Vel lielāko murgu neesmu dzirdējusi.

B Baiba Sikle 13.02.2019

Nu kas man pa dalu ko tu esi dzirdejusi un ko neesi dzirdejusi, ta zurka tur bija un viss, ko jus gribat no manis, ka tad lai es to tagad pieradu? ! Pasi jus kautko salietojusies te komentejat, lai es sedetu kautkadas sudzibas un mekletu kur piekasities citiem cilvekiem? Nopietni? Jums neka cita nav ko darit? Ne drosi vien es no pirksta izziidu ka tur bija zurka, jus tak esat debili cilveki.

What? 12.02.2019

Ko lietoji? Mums vajag atbildes.

C critical thinker 12.02.2019

tie, kam tur kājas attēlā redzamas, arī neredzēja? izskatās, ka žurka pozē.

RAMONA👀 12.02.2019

Tā ir mana Zuzīte. Viņa bieži pozē, patīk sabiedrības uzmanība

C critical thinker 12.02.2019

nu tad kā -- atstiepāt savu mājas žurku un baigais joks, ja?

RAMONA👀 12.02.2019

Vnk pirms nedēļas resnā Marta kulinārijas nodaļā paņēma pēdējo ekleru Baibai redzot. Baibai pašai garšo, vot i Zuzīti manu aizņēmās un palaida veikalā. Sūdzība ir, mana Zuzīte ar labi paēdusi veco Maximas paiku. Visiem labi!

Кak tak to? 13.02.2019

Bravo autoram, prieks, ka tas ir beidzot noticis - Maksima nolēma, ka kaut kas ir jādara!

Кak tak to? 13.02.2019

Liepājā iet uz augšu!