www.sudzibas.lv MAXIMA personāls

Maxima - personāls

Ieejot Maximā Kuldīgā, 26.06.2016, pēc darba gāju pēc produktiem, nebija iespējams neko atrast, jo visu laiku bija jājūtas kā zaglei, jo apsargs sekoja man līdzi visu laiku, sajūta tiešām nepatīkama, noteikti tur ar ģimeni vairs neatgriezīšos, ja jau esam tāds drauds Maximai.
PARASTI SŪDZĪBAS NERAKSTU, JO PATI STRĀDĀJU TIRDZNIECĪBĀ un zinu kā tas ir strādāt ar klientiem, bet šim apsargam gan vajadzētu pamācīt kas ir klients un darīt savu darbu profesionāli.
Veikalā atradās vēl daudz cilvēku, kurus varbūt vajadzētu uzmanīt.
Aizejot pie kases, viņš vēl nekaunīgi nostājā man pretī un kaut ko čukstēja savai kolēģei norādot ar acīm uz manīm, es jutos vienkārši neaprakstāmi drausmīgi.
Paldies Jums par" jauko'' kolektīvu.

D

D Daina 26.06.2016

Kuldīgas Maximā apsarga dēļ nevar iepirkties, jo neskatoties , ka ir citi pircēji veikalā viņš seko tev līdz kā tādam zaglim.Saprotu, ka tāds dards , bet to jau var darīt mazliet profesionālāk.Kad jau vairs nevarēju izturēt, gāju uz kasi, viņš vēl stāvēja man pretī un čuktēja ko kolēģei norādot ar acīm uz manīm.Tiai pašā laikā būtu varējis uzmanīt citus varbūt bīstamākus klientus.
Noteikti uz Maximu šo vairs neiešu, jūtos tur kā ZAGLIS.
Paldies Jūsu ''jaukajam ''kolektīvam.

Kundziš 04.07.2016

Ziniet! ja Jūs pirms tam nebūtu nozagusi mani sirdi, tad es Jums nesekotu!

K Krista Bērtule 25.08.2016

Arī man tā ir bijis, kad apstājos pie kāda stenda un atveru somiņu, lai pārbaudītu vai neesmu maku aizmirsusi mājās apsargs stāv un uzkrītoši vēro vai netaisos kādu produktu iebāzt somā.