www.sudzibas.lv MAXIMA pārtikas kodes, sabojāti produkti

Maxima - pārtikas kodes, sabojāti produkti

Juglas maxima Murjāņu ielā. Jau kuro reizi vīlos maxima servisā un produkcijā! pirku kādu pusgadu atpakaļ rakveres cīsiņus(protams pārbaudīju datumu, viss ok) atnaku mājās un ko es redzu ka cīsiņi neatbilst termiņam laikam uz kādu nedēļu. ( 100 punkti ir vainīgs ledusskapis vai noliktava). Ilgi mājās nevarēju saprast no kurienes parādījās mājās pārtikas kodes, par cik pie mājām ir tikai šī maxima, šaubu nav ka atnesu viņas no turienes. un vēl es cītīgi vienmēr pārbaudu termiņus, izvēlējos NE akcijas sieru ilgi meklēju to īsto gabalu, pārnākot mājās es redzu pelējumu, kad gāju atgiezt bojāto preci kasiere protams ar smaidu man pateica - Kā es tā nepamanīju? OK, tas nozīmē ka maximas darbinieki pat paši ir pārliecināti ka katru preci ir jāpārbauda!!!
FUJ Maximai!!!