www.sudzibas.lv MAXIMA Izcili darbinieki zivju nodaļā

MAXIMA Ogrē - Izcili darbinieki zivju nodaļā

Tā bija neaizmirstama, saulaina februāra diena, kad iestūrēju savu melni krāsoto sedanu T/C Dauga auto stāvvietā Ogres pievārtē ar domu apmeklēt Maxima veikalu ar veseliem diviem iksiem nosaukumā. Ja tā padomā, tad Daugas Maxima ir vienīgā vieta Ogrē, kur pārdod patiešām labas un vienmēr svaigas zivis visādām iegribām, turklāt nevis tikai tradicionālās, bet arī eksotiskās zivis. Turpat blakus ir stendiņš ar receptītēm, kā piemēram sakarīgi pagatavot haizivi un visādus citādus okeāna biedēkļus, kurus varbūt tikai mc2 vai Sky piedāvā. Ledus gabaliņos rātni savu pircēju gaida dažādas garneles, kalmāri un zivis, bet blakus esošā baseina ūdeni saviļņo storu un karpu cīniņš par tiesībām būt tuvāk akvārija stiklam un tātad pircējam. Tajā dienā biju nolēmis sevi un savu sieviņu palutināt ar ceptu buti, kura pie kāda sarkanā vīna būtu vienkārši izcila. Lieki piebilst, ka biju ar savu izvēli apmierināts. Tātad gāju pa Maximas labirintiem taisnā ceļā uz zivju nodaļu. Zivju nodaļā valdīja tāda pārpilnība, ka varēja apjukt. Taču tur rosījās divi pārdevēji - vīrietis un sieviete, kuri ļoti profesionāli man apskaidroja, kas ir kas, līdz es nepazīstamajām zivīm varēju teikt-būsim pazīstami! Likās, ka sieviete ir kāda no administrācijas, jo viņa nebija ietērpta Maximas tērpā. Šī dāma laikam bija metusi pie malas administrēšanu un uz brīdi pieslēgusies zivju nodaļas ikdienai, kas ir pagalam apsveicami, jo darba specifiku var saprast tikai redzot, nevis dzirdot. (Domāju, ka Stīvijs Vonders man piekrīt.) Savukārt zivju pārdevējs uz katru manu jautājumu par zivju pagatavošanu pacēla acis un tālumā raugoties atklāja man katras zivs noslēpumus, dodot man iespēju turpat uz vietas arī sajust katra garduma garšu. Tajā brīdī bija pilnīgi skaidrs, ka raugoties tālumā, Maximas pārdevējs saredzēja krastā ienākošās zvejnieku laivas, kuras viņš pats palīdzēja pietauvot un zivis no laivas lika pa taisno uz ledus gabaliņu letes.
Paldies Maxima!!!!!!!

H

D Dailis Bezvārdis 13.02.2013

Tev par Maximas reklamēšanu kā darbiniekam ar sievu vienu divlitrīgo plastmasnieku piešķīra ???

U uzzy 13.02.2013

:D apsveicu! lasīju un gaidīju ka tulīt nu būs, un bija arī :D

H Henrijs H 13.02.2013

Pipsim. Nereklamēju neko, tikai uzrakstīju, kā tajā dienā viss izskatījās. Kā saskatīju, tā uzrakstīju un viss. Plastmasniekus nelietoju, kur nu vēl ar sievu!

Uzzy. Atklāsi citiem arī kas ir tas, ko tu gaidīji un sagaidīji? Degam nepacietībā!

A Andris Alfa 23.07.2016

Brīnišķiga Maximas reklāma.Man tikai radās jautājums autoram,vai viņa iniciālis H ir saistībā ar pasaku rakstītāju Hansu Kristianu Andersenu?

U uzzy 13.02.2013

Gaidīju pārsteiguma momentu. Zini, jauks teksts un tad bladāc un kaut kas par ko pasūdzēties! Kā jau zinām šeit 99% ir sūdzību nevis pozitīvu atsauksmju. Bet nu beigās pretējs pārsteigums. Tas nu arī bija tas ko sagaidīju - bladāc un pārsteigums

L Lelle Bez Matiem 13.02.2013

pilnīgi sagribējās no rīgas centra uz to ogres maximu aizbraukt, kādu zivi nopirkt...

S santana 14.02.2013

braucot garām jāiebrauc, uzrakstīts jau labi.Redzēs kā dzīvē.