www.sudzibas.lv MAXIMA nekvalitatīva apkalpošana

Maxima - nekvalitatīva apkalpošana

Jau kuro reizi dodoties iepirkties uz šo veikalu, no tā izeju ļoti neapmierināta. Kasiere, vārdu nezinu, apaļīga, mūždien kupliem, uzkasītiem, vai arī ļooti izgulētiem matiem izturas necienīgi pret klientiem un uzvedas neadekvāti pie kases. Vienreiz viņa apkalpojot klientus paralēli mutē bāza konfektes, kas stāveja blakus kasei maisiņā, pie tam viņai šī konfekte izkrita no mutes, klientu priekšā pacēla un iebāza atpakaļ mutē, ar tiem pašiem lipīgajiem pirkstiem turpināja skenēt preces. Citā reizē ievēroju ka viņas formas jaka ir ļoti netīra, ar pleķiem un aplipusi ar dzīvnieku spalvām. Bet pacietības mērs man zuda vakar, kad stavēju rindā, man priekšā staveja mazs puika, kas pirka ūdens pudeli. Pirmkārt, pārdevēja sviežot to garo plastmasas taisnstūri, ar ko atdala preces uz kases lentas, gandrīz trāpīja puikam pa pirkstiem, pēctam klačojoties ar klienti kas pie kases, sastūma visiem klientiem kopā preces, puika gribēja ar to taisnstūrīti savu pudeli atdalīt, šī viņam uzbļāva lai nomierinās un neaiztiek, tikmēr, gan manas, gan puikas, gan vēl 2 cilvēku preces,kas stāvēja aiz manis rindā, bija sastumtas visas vienā kaudzē. Personīgi man bija bail aiztikt savas preces, lai pabīdītu atpakaļ... manuprāt, ar šo darbinieci vajadzētu veikt nopietnas pārrunas...

Saprotama sūdzība, taču ņemot vērā lielo Maxima tīkla veikalu skaitu, tomēr būtu vēlams precizēt konkrētu veikalu.

A Alinax 13.12.2016

Aizpildot datus, pievienoju adresi, bet varu precizēt vēlreiz- Rīga, Matīsa iela 23

Kā varat redzēt, portālā adrese nekur neparādās.