www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšanas slikts serviss

Maxima - Krāpšanas slikts serviss

Es biju maxima tirdzniecības centra domina nopirku zaļas olives ar sieru pepardos cena bija ar atlaidi no 19.99 uz 9.99 eiro gāju pie kases izrādas atlaides nemaz nav jautāju kasierim viņš atbildēja atlaides nav nopirku tas zalas olives aizgāju uz informācijas maxima problēmu atrisināju samaksāja ma naudu atpakaļ bet esat verigi jo cenas atskiras ja ir atlaidi precei tad pie kases var gadieties ka nebus prece ar atlaidi.

20.01.2019

A asd 13.11.2018
runā krieviski

Daugavpils Maxima,cietokšņa ielā 60.
Nelaipna apkalpošana, turklāt runā krieviski un nemāk sasveicināties. Stāsts par atsevisku pardeveju, vardu nepiefiksēju, bet galīgi garām apkalpošana

J Jekaterina Kate 20.01.2019

Varbūt šad tad pašam jāpaskatās, kad akcijai termiņš beidzas? iespējams, darbinieks nepaspēja akcijas zīmi noņemt? aļoooo

M Mihails Jazemovs 20.01.2019

21.01 2019 beidzas akcija

J Jekaterina Kate 21.01.2019

nu tad jau gan

J Jekaterina Kate 20.01.2019

naudu tev atgrieza. viss atrisināts. ko tu vēl gribi?

K Klientamnavtaisnība 21.01.2019

Jums jau pirkuma brīdī pateica - atlaides nav, bet jūs tāpat maksājat, lai pēc tam pieprasītu naudas atgriešanu? Kas par stulbumu?

RAMONA👀 23.01.2019

Pilnmēness stylbums