www.sudzibas.lv MAXIMA Kasiera rīcība

Maxima - Kasiera rīcība

Labdien.
vakar iepirkos pie pārdevējas-kasieres Vairas,Maxima XX pie Mūkusalas apļa.
Problēma bija tāda,ka nevarēja norēķināties ar divām bankas kartēm,Vaira teica,no sākuma nauda tad karte,lūdzu apmāciet savus kasieru,ka var norēķināties kaut ar piecām kartēm! Es kā vecākā kasiere to ļoti labi zinu! ceru,ka nākamreiz tā nebūs!!!!

T Tong Po 15.08.2016

Veikala vadītāju pasauci? Visās maksimās ir izlikti veikalu vadītāju kontakti.
Un vispār, mani kā klientu besī visādas vecenes pie kases, kas par pirkumu vēlas maksāt daļu ar vienu karti, daļu ar otru karti un tad vēl, nedod Dievs, kaut ko skaidrā naudā! Čakarē tikai kasieri un pārējos, rindā stāvošos pircējus. Un tad vē sūdzas, ka rindas garas. Čakarēt kasieres ir interese, laikam nav kur likt savu enerģiju!

Vecuma marasms. Laikam nekur šo vairs darbā neņem, ne Maximā, ne Rimi, tad nu vajag kaut kā iezāģēt.

M Marija. k. 03.10.2016

Kā tas ir iespējams?Ko tu muldi? Tas nav iespējams,jo es ļoti labi zinu ka nevar no kartes noņemt noteiktu summu. Ārstējies.

K Kārpa1988 03.10.2016

gribētu pie Jums aiziet, mēģinātu norēķināties ar savām klienta kartēm visām pēc kārtas :)

Tā arī jāizdara :D

M Marija. k. 03.10.2016

Tā var notekinaties tikai ar dāvanas kartēm.