www.sudzibas.lv MAXIMA Express kasē apkalpo visus

Maxima - Express kasē apkalpo visus

Nesaprotu, kam domāta express kase, kurā apkalpot vajag pircējus līdz 5 precēm, ja apkalpo visus. Jēkabpilī tas ir vienmēr. Un pārdevēja nevienam neaizrāda, toties bērnu kasē vienmēr mātes ar bērniem jālaiž pa priekšu.
Jau neskaitāmas reizes steidzoties, esmu nokavējusi autobusu, jo vnk ar manām divām precēm jāgaida, kamēr tiek apkalpoti klienti ar 20 precēm.

donna b 22.07.2016

Kasiere nav policiste vai apsardze. Vina nedzenas pircejus prom no rindas! Vinas nedrikst to darit, kada drosaka varbut palugs palaist prieksaa pirceju ar 5 pirkumiem un dabus atpakal rupjus vardus un sudzibas tekstus internetaa! Tadi musu cilveki, ka lidisim express kasee ar pilniem ratiem vai info kasee ar desam, 10 alus pudeleem un krekliem padusee! Gribat sudzeties, tad ludzu paskataties apkart un aizradiet tiem bezkaunigiem cilvekiem!

B brise 22.07.2016

tad neej uz to maximu- veikalu tak uz katra stuura

Latviešu tautas 23.07.2016

Prasiet partraukt apkalpošanu un izsaukt deroktori vai vecako kasieri!

iDmore 25.07.2016

Tas tā diemžēl notiek visur..