www.sudzibas.lv MAXIMA Derīguma termiņš

Maxima - Derīguma termiņš

Iegādājos maxima xx veikalā Cēsīs ķekavas ražotās vistu kājas ar derīgu lietošanas termiņu. Mājās atverot izplatījās tāda smaka ka mušas no griestiem sāka kris zemē, protams, ka appetīte neraisijās. Iegādātie kartupeļi jau veikalā radija aizdomas iesaiņoti vairākos plēves maisos izrādījās vistīrākā cūku barība. Būtu saglabājis čeku, nestu atpakaļ. Par visu padomāts. Saglabājiet pirkuma čekus iepērkoties apšubāmas reputācijas veikalos.

S shakalakalaka 19.05.2016

Varbūt tā smaka tomēr nāca no jūsu netīrā mājokļa, kura griestus ir apsēdušas mušas, kā pats sakāt.

A Andris 19.05.2016

Strādā pie vistu fasēšanas, vai par štata komentētāju maximā? shakakakjalaka

S shakalakalaka 20.05.2016

Nē, esmu Jūsu pensionētā kaimiņiene, kurai katru dienu jāsmok no smirdoņas, kura nāk no Jūsu mājokļa.

A Andris 20.05.2016

maksā laikam par komentēšanu. Un man nav kaimiņienes, kur nu vēl pensionētas. Iedzer balderjāņus un sameklē labāku darbu, lai nav jākaunas un jāsmok lielveikala kambaros.