www.sudzibas.lv MAXIMA darbinieku attieksme

Maxima - darbinieku attieksme

Pārdevēju attieksme ir vienkārši drausmīga. Gandrīz neviens no darbiniekiem nesaprot latviešu valodu. Kad jautāju lai pasauc kādu kas saprot, viņa aiziet un sāk krāmēt saldējumu. Nāk garām otra, uzrunāju viņu, viņa atcērt ka nēesot tagad laika. Kko tādu redzu pirmo reizi. Ir jau tas līmenis maximās daudzviet zems bet nu...
Un ja paskatās un salīdzina kārtību veikalā, tad mazās maximas manā skatījumā ieņem vienu no pēdējām vietām. Nav pātikamistaigāt pa tādu veikalu. Mego, Ikki, Rimi ir tālu priekšā.

J

O oksana 15.08.2011

Nu tak i hodi v mego, rimi, iki! Kto tebe ne daet?

J Jānis 16.08.2011

Latvieši ir palikuši vien laukos un mazpilsētās, pat kādreiz tik latviskā pilsētā kā Madona, tagad krievu valoda uz ielas un veikalos ir dzirdama itin bieži, nemaz nerunājot par lielajām pilsētām. Pat padomjlaikos tik traki nebija. Laikam lielākā daļa latviešu būs devusies trimdā, pametot savu Tēvzemi krieviem. Tad jau tiešām nākošajā rītā pēc vēlēšanām varam pamosties valstī, kuras ģērbonī ir divgalvains ērglis.

R Rubenis 16.08.2011

Ar nepacietību gaidu šo brīdi!!! А почему? А потому что я русский и этих гребаных латышей- нацистов терпеть не могу!

L Līga 20.08.2011

Es nezinu, kurā Maximā Jūs bijāt, bet man personīgi nesen pārsteidza, cik jauks personāls ir Deglava ielas XXX Maximā- es atlaižu bukletā atradu jauku baltu skapīti, ko diemžēl nespēju "uziet" veikalā. Tā nu es paņēmu no stenda sākumā vienu atlaižu bukletu, piegāju pie tuvākās darbinieces un jautāju, vai tāds skapītis vēl ir. Tā mēs aizgājām līdz vietai, kur stāvēja mēbeles un es jau gaidīju sulīgu- ja te nav, tad nav, bet tā vietā meitene ar citiem personāla cilvēkiem sameklēja to noliktavā :) Tiešām žēl, ka neievēroju vārdus, bet prieks, ka arī tādā vienkāršā veikalā strādā tik uzcītīgi cilvēki :)

K kasiere 22.08.2011

Nu Jāni, Jāni...visi man labi bija, ja es pats labs biju!!!