www.sudzibas.lv MAXIMA paardod vecu eedienu

MAXIMA Kr. Valdemāra ielā - paardod vecu eedienu

Tātad pirms darba domāju nopirkt brokastis nopērku sev pārslas ar pienu.

Attiecigi piens ir ar beigusos derīguma terminu!

Kāpēc ir vajadzīgi tādi veikali kas neatbilst prasībām? un tirgo vecus produktus - protams es esmu muļķis,ka nopirku vecu pienu, bet kāpēc pastāv tīkls maxima Latvijā? Kāpēc viņi konkurē ar citiem veikaliem? Viņi atbrauc no Lietuvas un tirgo mums vecu pienu?!

T

donna b 09.10.2012

"Kāpēc viņi konkurē ar citiem veikaliem?' Tapec ka pie mums ir brivais tirgus? Tapec ka Latvija nav bijusi spejiga izveidot savu lielu konkurentspejigu veikaltu tiklu (bija Nelda, bet tika pardota leišiem Iki). Var protams iet uz Sky iepirkties un pirkt to pasu pienu bet par 30 santimiem dargāku. Un starp citu citos veikalos ari var uzrauties uz partikas produktiem ar pagajušo deriguma termiņu.

Ausainītis 09.10.2012

Tas mūsu valstī ir normāli, ka veikalos tirgo bojātas un nekam nederīgas preces, jo tāda nēģervalstiņa vien esam.