www.sudzibas.lv MAXIMA Нагло обсчитывают!

Maxima - Нагло обсчитывают!

Люди! Закупаясь в Максимах проверяйте чек, не отходя от кассы! Дурят нашего брата, как хотят. Особенно если покупаешь не 2-3 товара. То пробьют мандарины вместо апельсинов, а стоят они в 2 раза дороже к примеру. То покупаешь по одной цене, на кассе она уже другая, естественно в пользу магазина. В последний раз вобще вбили печенье, которое не покупалось...Увидела, увы, только дома.. И каждый раз так, как минимум на 1-2 евро пытаются навариться. Уже надоело с ними выяснять отношения. Вобщем, кто предупреждён, тот вооружён! Жульё!

P Peņa Elpa 20.02.2015

Būs Aitas Būs Cirpēji !!! HA !!!

zirgs_kаmene 20.02.2015

NU KO TU DIRS, KO TU DIRS MAITA TADA? NAC LABAK IZDUPSE MANI

laimiga123 20.02.2015

Tik nevajag te teikt ka jūs nabadzinus apsmauc kasieriem ir gruts darbs megini atcerēties visus kodos un tew ir tiesibas nest preci atpakal pat kad ieraugi mājas kad jums iesit letaku preci tad jūs ne vārda nesakat un aizskrienat.

A atvars 20.02.2015

laimiga123, es pati strādāju ar kasi, bija tāds laiks, pasaki man lūdzu, kā var izsist kādu preci, kuras vispār nebija? man bija tā, es nopirku maizi, majonezi, cipšus, vispār nekā sveramānepirku, kapēc manā čekā bija apelsini??? un tas ir + 2EUR. beidz aizstāvēt sūdu kasierus.

laimiga123 20.02.2015

Tu pati sewi ar uzskati par sudu.nu kasiere kludijas tu tak ja strada ar kasi tad zini ka var iet ar ceku un atgut naudu vel jo vairak ja tew ta prece naw bijusi.

A atvars 20.02.2015

laimiga123, ja es strādāju ar kasi un zinu, gadījumā kad nekā sveramā nav, NAV JĀIEVADA KODUS, tu tikai pīkstini produktus, tad nav iespējas kļūdities! es neuzskatu sevi par sūdu, rimi, piemēram, man nekad nebija nekādu problēmu. bet maximā vienmēr kaut kādas problēmas!

laimiga123 20.02.2015

Zini ja cilveks ir pārstrādājies tad viss kas gadas.bet tad eij uz Rimi kur viss ir bez problēmām tad nebus jasudzas cik maksima visi slikti

A atvars 20.02.2015

laimiga123, tagad arī eju. nu izstāsti man ka var izsist čekā cepumu paku, kad kasiere neievadīja kodus un tikai pīkstināja ēdamo? nesaprotu. un tas ne tikai man gadījās. visām paziņām. un no rīta arī, kad kasieris tikai stundu nostrādāja. šmaukšanās un ne vairāk.

laimiga123 20.02.2015

Tad ta ir kada sistemas kluda un tas ir viss bet tew taka ceks ir tew naudu var atgriezt atpskal jaseko līdz ko perc un ir jasaka kasierei un visur ir video novērošanas taka var atgriezt savu nsudu.

A atvars 20.02.2015

laimiga, ok, es tā arī izdarīju, bet taču ir ļoti daudz cilvēku kuri neskatās čekos, es vienmēr skatos un mani par mēnesi centās apšmaukt 6 reizes. manus draugus, kolēģus (kuri pārbauda čekus), sievu arī. tas nav normāli, tā ir jau kaut kāda sistēma. saprotu ja viņa sajauca tomātu šķirnes, bet ka var izsist to, kā pat aptuveni nebija tavā grozā?

laimiga123 20.02.2015

Ja piekritu tam bet zini pati stradaju par kasieri maksima un mums ta vispar naw gadijies ka tu raksti var but tas ir kaut kur musu maksima vienmēr ir ceka kartiba ko perc par to maksa

laimiga123 20.02.2015

Un vispar mandarini maksa 1.29 un apalsini 0, 89 taka autors raksta muļķības.

Latviešu tautas 21.02.2015

А вы тогда объясните: как появился в чеке "sipoli"? У нас лука репчатого дома - завались...

laimiga123 21.02.2015

Nu kasiere būs sajaukuši un sīpols kodi ievadījums un tas viss

Latviešu tautas 21.02.2015

Так в том то и дело что другого товара с неправильным названием НЕ БЫЛО В ПОКУПКЕ!

я Яна Каралюк 20.11.2015

какая нормальная это написала? пусть она сядит и посидит по 14 часов в кассе и она пробьет еще и не то кассиры тоже люди