www.sudzibas.lv MAVIOLA SIA Par preces iegādi

MAVIOLA SIA - Par preces iegādi

NEKAD NEVIENAM NEIESAKU ŠAJĀ UZŅĒMUMĀ KAUT KO PIRKT, JO VIENKĀRŠI JŪS NEKO NENOPIRKSIET. ADRESE TĀ IR DAUDZDZĪVOKĻU MĀJĀ! KAD PASŪTA PRECI INTERNETĀ ARĪ NEVIENS NELIEKAS NE ZINIS.VISPĀR UZ TELEFONA ZVANIEM NETIEK ATBILDĒTS UN JA IZDODAS SAZVANĪT TAD TIEK IZDOMĀTAS VISĀDAS ATRUNAS! KAD PRECE NAV ATVESTA VAI JA ARĪ IR ATVESTA TAD PAR MAZU, LAI ATRASTU! TĀ KĀ DOMĀJIET PAŠI, BET ES DIVU NEDĒĻU LAIKĀ NEKO NEESMU NOPIRKUSI!

D

I ineta12352 30.11.2012

Pilnībā pievienojos iepriekšējam komentāram un nožēloju, ka jau iepriēkš izlasot šo
komentāru, tomēr nolēmu veikt pasūtījumu.
Rezultāts - NEKĀDS!
Pilnīgs intereses trūkums par mani kā pircēju. Vienreiz atzvanīja, bet kad saprata, ka vēlos arī kādu pirkumu apliecinošu dokumentu par pasūtīto preci, vairāk viņu zvanus nesagaidīju.
Cienīsim sevi, savu laiku.