www.sudzibas.lv MASTER CLUB CAFE Inbox.lv ledus hallē Vadītājas attieksme pret darbiniekiem!

MASTER CLUB CAFE Inbox.lv ledus hallē - Vadītājas attieksme pret darbiniekiem!

Sveiki.es zinu ka tagad visiem ir grūti-krīze.Bet man jau liekas ka krīze ir tikai mūsu pašu galvās.
Ja jūs gribat strādat Master Club kafe, apdomājat kārtīgi šo darba piedāvājumu.Vadītāja domā tikai par savu kabatu.Viesmīlem par 1.30Ls stunda ir jamasgā grīdas, logi, jamazgā pat trauki+vēl japaspēj zaparas laikā apkalpot cilvēkus aiz bāra un novākt galdus samērā lielajā kafē.redz, vadītāja atlaiž trauku mazgātājus, meginot ietaupīt naudu-lai jau viesmīles skrien un mazgā.Un vinja pat nemaksā to naudinju kas nopelnīta, saka, par ko maksās ja kasē nav ieņēmumu.vai tad strādniekiem par to jacieš????Jā, un viesmīles strāda pa vienai, no 10:00 līdz pat pusnaktij.Zinu, viesmīles tur uztur to kafe pie dzīvibas, bet vadītāja tur parādas reizi divās nedēļās.un tad sāk drāzt viesmīles, ka neko nedarot un prasa tikai naudu.pat aizskar darbinieka godu un cieņu.A viesmīlītes ar asarām acīs raujas pa kafē, lai tik viss būtu oki doki.domāju, ka tā kafe ilgi nevilks, jo vadītāja neko nesajēdz no biznesa!!!
Vadītājai liels un nesmuks fuij!!!
Man žēl viesmīlītes...

J