Mārtiņš Puķe, Viktorija Kuprijanova, svinam.lv bernufoto.lv fotostill.lv - melo, krāpj, nesamaksā, nepilda solīto

Iesakam neielaisties nekādos darijumos ar Mārtiņš Puķe un Viktorija Kuprijanova - šis pārītis nepilda savas saistibas, nenorēķinās un klaji melo lai izkraptu naudu. Kad pret viņiem izsaka pretenzijas tālāk seko draudi par fizisku izrēķināšanos un arī vairaki raksti tepat sudzibas.lv par izdomatiem gadijumiem. Par šo lapu izveidošanu svinam.lv bernufoto.lv fotostill.lv arī viņi netika norēķinajušie - Mārtiņš Puķe apvārdo jaunus studentus kas viņam darbu izpilda bet kad jāsamaksā tiek solits ikpalaikam rīt rīt vai parīt, nākamnedēļ utt. lidz beidzot apnīkst un rupji atšuj un uzcep kārtējo rakstiņu te, šie ir daži no zināmajiem:

D

M M79 19.03.2010

ir dzirdēts par šo fenomenālo pārīti

S Sandris 19.03.2010

redzkur jau ir viens ieraksts arī par viņiem pašiem :)

L lietpratējs 19.03.2010

Sakarā ar svinam.lv nedaudz iepazinu "biznesmeņa" Puķes komunikāciju kultūru. Tas draņķis noteikti ir to pelnījis, lai visi viņam ietu ar līkumu.

B BM 19.03.2010

Tā Kuprijanova ir baigā cienījamā persona portālā www.calis.lv, visiem tik tur viņu reklamē. Laikam, piemaksā.

L lietpratējs 19.03.2010

Pat ja Kuprijanova ir laba fotogrāfe, vienalga NEKĀDĀ gadījumā neiesaku ielaisties jebkādās darīšanās ar viņu, ja viņa darbojas kopā ar garīgi neveselu psihopātu M.Puķi. Nekad nevarat zināt, kā Jūsu fotogrāfijas tiks izmantotas, kā pārveidotas un kur nopublicētas!!!

S siekala 19.03.2010

Viktorija zimeja dizainu tam super mega portalam svinam.lv - skaistuma etalons :D ja tādas ir viņas zināšanas par Photoshop tur nekadas mega fotografs nevar but. Noperkot kaucik sakarigu spoguļkameru nesmukas bildes nemaz nevar uztaisit

Z Ziemeļbriedis 20.03.2010

Pirms gada, kad sadarbība ar viņu tika pārtraukta, domāju ka šamais tomēr būs nācis pie prāta un beidzis muļķot cilvēkus - acīmredzot kļūdijos. Viennozīmīgi, viss kas saistās ar šiem diviem cilvēkiem, nav uz labu.
Darbs izdarīts, kad jāmaksā, sākās atrunas .. nav naudas .. ok, nedēļu pagaidīsim - būšot. Nedēļa, divas, trīs .. Mārtiņš pavisam jau aizmirsis ka kāds no viņa vispār ko vēl gaida.
Neesmu no tiem kas sūdzas pie pirmās izdevības, bet cik noprotu, neesmu vienīgais kuram sadarbība ar šo cilvēku nav izdevusies, tādēļ pāris santīmi no manis - turoties no viņiem pa gabalu, ietaupīsiet gan laiku, gan nervus ( par naudu nerunāsim .. to var atpelnīt ).

B BM 20.03.2010

Jā bija darīšanas ar viņiem - nevienam neiesaku šo hemoru!!!

P Poko 21.03.2010

Wow.. ka izradas, par viniem daudzi nav apmierinati. Es ari biju loti neapmierinata ar si parisa pakalpojuma sniegsanas veidu, kvalitati, attieksmi. Mjaa un vel nemaksa citiem, kam jamaksa... Lai gan neesu fotografs u tml, par Viktorijas profesionalitates zemo limeni vareja spriest pec pirmapstrades foto kvalitati. Tas bija slikts.. Diemzel.

J janis 21.03.2010

Jā, man mārtiņš puķe joprojām ir parādā 500 LVL par vecās svinam.lv lapas versijas uzlabošanu. Kad izslēdzu lapu, - tika draudēts ar policiju un citām lietām :) Nekādā gadījumā neielaižaties ar viņu nekādos darījumos!!!

1 1no5 21.03.2010

esošais svinam.lv ir jau piektais variants tātad :D

V Voldemārs 22.03.2010

Ar šito "krānu"-M.Puķi tik tiešām nevajadzētu ielaisties nekādās, velreiz uzsveru NEKĀDĀS finansiālās saistībās ! Viņš ļoti daudziem ir parādā lielas summas, kuras vēl joprojām nav atdevis un visticamāk arī netaisās atdot! Tai skaitā arī man . Parāds jau ir nosvinējis kādus gadus 5-cus !!!

I Iveta 06.04.2010

martins Puke joprojam man vel ir parada un uz maniem telefona zvaniem liek nost klausuli

I Iveta 06.04.2010

un taa jau vairak kaa gadu

V Veronika 06.04.2010

zinu kur vinšņ bieži ir redzams, pec skata jau nepatikams cilveks

G Gats 09.04.2010

Man zināms gadījums par Edvīnu Puķi, mans čoms smagi iekritis esot sadarbojoties ar Edvīnu.Esot darbu izdarījis un naudu gaida vēl šodien.Tā kā laikam jau visi Puķes ir ar noslieci uz parādā palikšanu.

N Neitrals 16.04.2010

Man personīgi izsauc smieklus un ņirgas šitie "apkrāptie"... Ja tu pats esi tāds Lohs un neesi nodrošinājies pret "iespējamām neveiksmēm" - tad klusē lupatiņā ! Tu pats esi pilnīgs IDIOTS! Ja ļāvi sevi apmuļķot.Negribēji līgumu slēgt, jo negribēji uzrādīt peļņu VID am - un cilvēks to izmantoja? Nu tu esi LOHS! `Ja jums ir kas vairāk par minējumiem, sūdziet tiesā! Un "krāpnieki" atbildēs likuma priekšā!!! Bet te jau uzdarbojas anonīmie dirsēji ! Tie kuriem pašiem dzīvē nav veicies un kuri ar savām šantāžam nav panākuši itin - neko!!! Publiskojiet savus e-pastus un t-numurus un tad turpiniet izplatīt melus! Parādieties atkālāti un neslēpjāties zem izdomātiem nikiem! Vai tiešām nav dūšas atzīt savu vājprāta lēkmi - tas ka esi bijis idiots- vai ar to lepojies? "nemāni cilvēkus, ja esi IDIOTS! - Tu taws arī esi! " Un norij savu skaudību!" Tu esi NEVEIKSMINIEKS! Tas ko tu centies- nekādus rezultātus nedod! Tu pats esi LOHS ! Tikai tāpēts, ka esi skauģis...

ā ĀRPRĀTS 04.05.2010

hei neitrālais! Edvīn Tu? Paldies bračiņ!

I Ivars 16.10.2010

Daudz neizpildītu solījumu!