Mārtiņš Dzenītis - Krāpšana

Mārtiņš Dzenītis - Krāpnieks ar pieredzi Visiem, kas cietuši Mārtiņa Dzenīša noziedzīgās darbības dēļ ( grupējums ar Diānu Āmuri, viņa sievu Annu Šafīrovu, viņa padomdevēju Edgaru Dimantu un cilvēku, kas sadarbojās ar Dzenīti un izmeta mūsu ģimeni no mājām Aleksandru Sipļiviju). Vai tik tiešām visa prokuratūra ir korumpēta, jo neko lietas labā nedara.
Lūgums zvanīt pa tālruni 28702131.
Šim cilvēkam nepietiek, viņš apkrāpj cilvēkus un izliek no mājokļiem.
Beidzot ir jāpieliek punkts šo cilvēku krāpnieciskajām darbībām, kas jau daudzu gadu garumā ir palikušas nesodītas!!!

S Sindija39 06.04.2016

Mārtiņš Dzenītis - Krāpnieks ar pieredzi

Visiem, kas cietuši Mārtiņa Dzenīša noziedzīgās darbības dēļ (iespējams sadarbībā ar Diānu Āmuri un citām personām), lūgums zvanīt pa tālruni 28702131.
Šim cilvēkam nepietiek, viņš apkrāpj cilvēkus un izliek no mājokļiem.

K Krishinjsh 07.04.2016

Būtu vairāk pastāstījusi, ko tad viņš tik krāpniecisku veicis...

S Sīpols 13.03.2017

Ievelk pie sava notāra Ozola Tallinas ielā, psihologiski apstradajot cilveki aiz nezinashanas paraksta pilnvaras, sliktakaja gadijumā generalo pilnvaru, un momentā, tajā pašā dienā Martins Dzenitis pārraksta īpashumus uz savu sievu, fiktīvām firmām vai "savējiem" pensionāriem, kuri arī ir parakstījuši parādzīmes. Parasti Mārtinš izmanto situācijas, kad cilvēkam ir radušās problēmas un vinš piesakās palīdzēt. Rezultātā cilvēki zaudē visu savu ipašumu. Mārtinš Dzenītis izcelās ar īpašu nekaunību un nežēlību. Ir acīm redeems facts, ka vind kriminālpolicija piesedz, bet nekas nav mūzīgs. Sanems visu pēc nopelniem vinš un vina gimene.

ĻOTI ŽEL KA JUMS NESTRADA TELEFONS! ES SĀKU TIESĀ KRIMINĀLLITU PRET ŠĀ KRĀPNIEKA! AICINU VISUS *CIETUŠOS* UZ ŠO TIESAS SĒDI!

Pacco_al 12.04.2016

Lietas būtību lūdzu aprakstiet, spriedumus un secinājumus mēs izdarīsim paši.

S Sīpols 13.03.2017

Sveiki. Mēs arī tiesājamies pret šā grupējuma krāpniecibu. Miniem ir atstrāds modelis, bet kādreiz tas viss beigsies. Pamazām cilpa savelkas.

P PORTEZANTKA 04.09.2018

Jūs varat lūdzu uzrakstīt man e [slēpt]@inbox.lv

Я ОТКРЫЛА В СУДЕ УГОЛОВНОЕ ДЕЛО ! ВСЕ ПОСТРАДАВШИЕ ПРИГЛАШАЮТСЯ КАК СВИДЕТЕЛИ ! О ДАТЕ СООБЩУ ДОПОЛНИТЕЛЬНО!

жаль не могу с вами связаться! комп показывает - что нет такого эмаэл адреса!

P PORTEZANTKA 04.09.2018

Visiem, kas cietuši Mārtiņa Dzenīša uzrakstiet lūdzu uz manu e-mail

S Sindija39 09.09.2018

Uzzvaniet uz šo telefona numuru 29325342

НАДО НАПИСАТЬ ОБЩЕЕ БОЛЬШОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ О ПРОТИВОЗАКОННЫХ ДЕЙСТВИЯХ ОТ МАРТИНЬША ДЗЕНИТИСА С ЧУЖОЙ НЕДВИЖИМОСТЬЮ И ПОДАТЬ В СУД! МОЕГО МУЖА ПРОСТО ЗА КВАРТИРУ ОТРАВИЛИ - ЛИШИЛИ ЖИЗНИ! ПУСТЬ ЭТА КВАРТИРА НА УЛ.РАУНАС ВСТАНЕТ ПОПЕРЁК ГОРЛА - ПОДАВЯТСЯ!

ES TIKO IEDĒVU PRET ŠĀ KRĀPNIKA TIESĀ! VĒLOS AR VISIEM CIETUŠIEM SATIKTIES ! UN VISUS AICINĀT UZ ŠO KRIMINALLTIESU!

A Agnese Bukeiko 15.12.2022

Kāds ir E-pasts?

N Nora Krūze 16.04.2020

šis tips kapitāli apkrāpa manu ģimeni.

I irina levenkova 18.06.2022

так - присоединяйтесь к нам потерпевшим! вместе проще бороться!

Я УЖЕ ПОДАЛА В СУД! ВСЕ ПОСТРАДАВШИЕ ПРИГЛАШАЮТСЯ НА ЗАСЕДАНИЕ СУДА - О ДАТЕ ОБЯЗАТЕЛЬНО СООБЩУ! ЭТО БУДЕТ УГОЛОВНОЕ ДЕЛО!

I irina levenkova 18.06.2022

наш любимый МАРТИНЬШ ДЗЕНИТИС - оформил банкротство! При этом продолжает противоправные действия с чужой собственностью! А на Уголовных судах у нашего новоявленного *банкрота* - который должен был нашему Государству более 1.000.000 Евро - самый дорогой адвокат Латвии! Интересно чем он адвокату платит?

I irina levenkova 24.06.2022

KURŠ TRADĪS SAVU ĪPAŠUMU - VARAM APVINOTIES! BŪS VIEGLAK DABŪT SAVU ĪPAŠUMU ATPAKAĻ - KAMĒR IR JURIDISKI TĒRMIŅI !

ОКАЗЫВАЕТСЯ ЛАТВИЙСКОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ - СНИМАЛО ДО *ЛИГО* - САМОГО МАРТИНЬША ДЗЕНИТИСА - БРАЛО ИНТЕРВЬЮ! ЕСТЬ ЗАПИСЬ - ДИСК ! КАК *НОВОЯВЛЕННЫЙ БАНКРОТ* - МАРТИНЬШ ДЗЕНИТИС ПРЕКРАСНО ЖИВЁТ И ОПЛАЧИВАЕТ САМОГО ДОРОГО АДВОКАТА ЛАТВИИ ДЛЯ СЕБЯ ЛЮБИМОГО ! ИНТЕРЕСНО ЧЕМ ОН ЭТО ОПЛАЧИВАЕТ? НОВЫМИ ЗАХВАТАМИ ЧУЖОГО ДВИЖИМОГО И НЕДВИЖИМОГО ИМУЩЕСТВА ИЛИ ЧЕМ ?

В БЛИЖАЙШИЕ ДНИ - ПОСТАВЛЮ НОВЫЙ СПИСОК - КАК М.ДЗЕНИТИС ПЕРЕОФОРМИЛ (ОТДАЛ) СВОЁ ВОРОВАННОЕ ИМУЩЕСТВО НА СВОЮ БЫВШУЮ ЖЕНУ! ПРОШУ ОТОЗВАТЬСЯ ТЕХ - КТО УЗНАЕТ СВОИ АДРЕСА - ДЛЯ ОБЪЕДИНЕНИЯ УГОЛОВНЫХ ДЕЛ! ВОЗВРАТА ИМУЩЕСТВ БЫВШИМ ЗАКОННЫМ ВЛАДЕЛЬЦАМ!

I irina levenkova 24.06.2022

MELĒIT SAVU ĪPAŠUMU - PEC ADRESES! VARAM APVIEOTIES - BŪT KOPA - VEGLĀK

LIELS JAUNUMS! MĀRTIŅŠ DZENITIS - NOFORMĒJA SEV *BANKROTĒŠANU* ! KAUT IR PARĀDA MUSU VALSTĪM ĻILOS MILLIONUS! BIJA 2021.G. SEPTEBRĪ MĒN. INTERVJU NO *DEGPUNKTĀ -LATVIJAS.TV* - UZ ŠO TĒMU! MEKLĒJAT! SKATATIES!
TAS VISIEM *CIETUŠIEM * PALIDZĒS UZ TIESAM!

A Agnese Bukeiko 15.12.2022

Ne visi īpašumi ir iekļauti šajā sarakstā..
Daudzi ir norakstīti uz viņa kompānijām un vecu ļaužu vārdiem kuri pēkši ir saņēmuši dāvinājumus.

Эти списки пополняются каждый день! В данный момент тоже! Но суды идут и это главное! Подано большое заявление во многие инстанции = начата рисорическая проверка! В январе будет заседание сразу в двух судах - если интересно приезжайте на ул. Абренес и на ул. Гоголя в Кенгарагсе! Даты и время могу сообщить! Мы все обмениваемся информацией и помогаем друг другу! Наша *коллега по несчастью* = перевела уголовное дело из города огре в ригу! Так будет проще нам и ей помогать!

ЕСЛИ ХОТИТЕ ЧТО-ТО ДОБАВИТЬ = БУДЕМ ТОЛЬКО РАДЫ! Мы ездили на личный приём К НАЧАЛЬНИКУ ПОЛИЦИИ - АРМАНДУ РУКУ !
ОСТАЛИСЬ ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНЫ ТАКИМ ПРИЁМОМ - ПОНИМАНИЕМ И ПОМОЩЬЮ !