www.sudzibas.lv Marta Tarabanovska Krāpniece/Sliktas kvalitates apavi

Marta Tarabanovska - Krāpniece/Sliktas kvalitates apavi

Sveiki vēlētos ziņot par šo personu, lai citi cilvēki uz viņu neiegrābtos. Pasūtīju savai līgavai kurpes kāzām, jautājām par defektiem, viņa atbildēja, ka tādi neeesot, šodien kurpes atnāca vienkārši briesmīgas, vienai kājai bante nokritusi, uz kurpēm skrāpējumi, melnas švīkas, utt. Aizrakstiju, ka vēlos atgūt naudu un kurpes aizsūtīšu atpakaļ uz ko viņa atbildēja, kurpes nepieņemšot, lai mēs viņas tirgojam tālāk vai daram ko gribam, viņa vienkārši gribējusi tikt no viņām vaļā, man liekas s''i rīcība ļoti cūciska.Pievienoju linkus, lai varētu apskatīties kādas kurpes atnāca.

W wannabejurists 12.05.2015

Acīmredzami pircējs ir nojautis par preces stāvokli jau vien pēc tā, ka prece ir lietota un tās neadekvāti mazā cena par to liecina. Droši vien klients uzskata, ka ir notikusi Civillikumā minētā maldība, taču iespējamība noteikti ir apšaubāma un klienta darbība ir visnotaļ netaktiska un grauj pārdevējas godu un cieņu.

Aicinu pirms preces iegādes tomēr lūgt fotogrāfiju, jo jēdziens ''defekts'' ir diezgan plašs un nereti pārprotams.

N neKārtībnieks 12.05.2015

Kaķis maisā ir un paliks kaķis maisā.

Tomēr, ir aizdomīgi, ka nevienā sūdzībā nav norādīta preces cena. Autors ļoti jēlā veidā ceļ neslavu pārdevējam un principā nolaižas līdz tam pašam (cūciskajam) līmenim.

Objektīvi vērtējot, precei ir vizuāli defekti, bet tie netraucē kurpei veikt savu funkciju - papēži nav nolūzuši, šuves nav atplīsušas utt. - tātad kurpe ir funkcionēt spējīga, līdzīgās situācijās nonāk lietotu auto pircēji, kas piesienas katrai švīkai(lietots ir lietots, gribi bez defektiem - pērc jaunu).

Detaļas par komunikāciju starp pircēju un pārdevēju kur? Sarakste taču notika internetā es pieļauju? Kāpēc tā nav publiskota?

Principā šī nav sūdzība, bet gan raudāšana.

M mimo 12.05.2015

Судзиба как раз адекватная."Pasūtīju savai līgavai kurpes kāzām, jautājām par defektiem, viņa atbildēja, ka tādi neeesot". Судя по фото, такого не скажешь. Или кто-то поспорит? И что это, как не обман? Упоминается свадьба, а цена тут не имеет значения. Потом, предполагаю, покупателю перед покупкой были предоставлены совсем иные фото, иначе бы и сделки не было. Обман продавца.

J Janis 13.05.2015

@neKārtībnieks : es biju klātesošs čatošanai par šo preci, tom;ēr nevaru nekādus pierādījumus te iemest, jo nevēlos vairs to pacel. Viss, ko varu pateikt kurš pērk līgavai lietotas kurpes pa 5eiro un cer uz kaut kādi brīnumu ? Acīmredzot, ja pa 5eiro pārdod kurpes, tad kaut kādi defekti ir, un bildes viņam tika sūtītas, viņš redzēja visu, bet pats ir kurmis, kas neko neredz. Tagad šis viss sabojā apsūdzēto personu par kuru viņš raud. Google ierakstot vārdu uzvārdu kas tik neuzmetas. Viņš te nav pat pusi pareizi un patiesi izklāstījis situācījā, kā Tu teici, vienkārši raud tautai.