www.sudzibas.lv Markuss Jēkabsons Īrnieks, kurš atstāj izdemolētu īres dzīvokli

Markuss Jēkabsons - Īrnieks, kurš atstāj izdemolētu īres dzīvokli

Markuss Jēkabsons no Talsiem (dzim 1997)ar ģimeni sieva un 2 mazi bērni un izskatās ka paņēma arī suni. Īrēja dzīvokli vairāk kā 1 gadu. Vienā brīdī pazuda un atstāja izdemolētu īres dzīvokli - mēbeles sabojātas, apgrauztas, salauztas un saskrāpētas, sienas apzīmētas, visas nevajadzīgās mantas izmētātas pa visu dzīvokli.

Ja esat izīrējusi viņam dzīvokli esiet uzmanīgi, vienā brīdī pazudīs un atstās Jums miskati!

Pēc izskatās un uzvedības pati nevainība, ļoti pieklājīgs...

Mi

Ar Ar 10.02.2019

Arvīds Lešniconoks un Laila Ruže.
Īpašnieki kuri izzirē dzīvokli neofficiāli nemaksājot nodokļus. Vīrs dzimis 1969 gadā un sieva 1967 gadā. Pendantiski cilvēki, kuriem uztrauc pats mazākais punkts sienā.. Izzirešanas brìdī defektus neminēja.. pēctam tie uzradās.. protams nelikvidēja.. pašam nācās visu taisìt.. svarīga tikai nauda. Tiklīdz pateiksiet ka beigsies īres līgumu sāks draudēt.. gan ar tiesām.. gan ar atrašanām..

Mi Miks456 10.02.2019

Kā jau rakstiju, kad satiekat šo jaunieti, viņš ir pati nevainība, bet kad pazūd atstāj dzīvoklī tādā stāvoklī (tā saucamie punkti sienā)...
Jā jums ir bijusi problēma ar šo cilvēku droši zvaniet policijai, viņi ir atsaucīgi par šo dzīvokļu demolētāju saukšanas pie atbildības.

Vi VilnisBanga 12.02.2019

Nezinu vai tiešām šādā stāvoklī dzīvokli atstāja īrnieks vai nē, bet stāvoklis ir briesmīgs.

Mi Miks456 13.02.2019

Policija jau ir uz pēdām šim īrniekam. Iesakam citiem uzmanīties.

Jānis678 10.02.2019

Paskatoties uz šiem attēliem, ne tikai pedantiskam cilvēkam, bet pat nevīžam šis ārprāts nešķitīs kaut kāds sīkums, tā saucamais "punkts sienā". Tas ir visīstākais vandālisms, un par šādu rīcību mūsu likumdošanā ir paredzēta kriminālatbildība.
Un par nodokļu maksāšanu vai nemaksāšanu - mēs taču paši īrējam šādā veidā dzīvokļus, nepieprasam, lai izīrētājs samaksā visus nodokļus. Ja jau Ar ir tik godīgs, kāpēc īrēja dzīvokli no šādām personām? Kas gan liedza doties uz kādu firmu, piemēram "Latio" un īrēt no viņiem? Tur būtu nomaksāti visi nodokļi un visiem sirds mierīga.
Un es domāju, ka pēc šāda īrnieka dzīvokļa izīrētājiem atkritīs turpmākā vēlme izīrēt dzīvokli...