www.sudzibas.lv Mārcis Jencitis Cilvēku zombešana?

Mārcis Jencitis - Cilvēku zombešana?

Sveiki. Mani ar vien vairāk pārsteidz šis draudzes! Esmu vairākas bijusi, ticu dieva varenībai utt, taču piedodiet ko viņi ar cilvēkiem dara!? Biju kristus pasaulei tikko no tas aizgāju, jo pārsteidza līderu uzvedība! Mārci, vari paskaidrot kādēļ zombejat cilvēkus? Kādēļ lapsa daiga aprunā cilvēkus un noversas no cilvēkiem kam ir grūtības? Jūs atvedat tikai pie dieva tālāk lai cilvēks spirinās?Cilvēku zombešana?

E Es11 17.10.2015

Nezinu! Mani gan pieveda pie Dieva, gan pastāvīgi garīgi aprūpē:) Ļoti laba draudze:)

V Veronika230702 18.06.2018

Piekrītu

E Es11 17.10.2015

Jā, un esmu saņēmusi vairākas dziedināšanas... un brīvību no savām atkarībām, kuras mani agrāk paverdzināja..., esmu tikai ieguvēja! Turklāt, ja agrāk nemācēju priecāties, tad šodien esmu ļoti laimīga un apmierināta ar dzīvi...:)
Būt starp kristiešiem, dzīvā draudzē, tā ir ļoti liela Dieva žēlastība! ( jo ne katrs to var, tādēļ ka daudzus nozombē tieši šādi negatīvi raksti, un tas ir ļoti bēdīgi)...
Lai jums visiem, tiešām, skaista dieniņa.:)

R Robyn 14.07.2017

Dziedināšanas vari saņēmt pa tiešo no tā Kunga. Tev obligāti nevajag starpniekus. Uzreiz var redzēt, ka esi no šīs sektas. šādas sektas vispār vajadzētu aizliegt.

K katallina 19.10.2015

Nav tur nekāda zombēšana! Lai nu, kurš, bet Daiga ir fantastisks cilvēks, kurš nekad nepametīs grūtībās!

ramitupedamine 29.08.2016

Jā, nav nekāda zombēšana! Trīs nozombēto komentāri kā reiz to pierāda! :))))))))))
Vai jums ir "partijas uzdevums" - sēdēt šajā mājaslapā un glābt Jencīti no negoda? ))))))))

Dr DooM 29.08.2016

Atkarīgie slimnieki ..... Jūs vispār saprotiet to sektu būtību un nozīmi ? Viņiem tik no jums vajag jūsu garīgo enerģiju un ideālā varintā piekļuvi jūsu kontam .!

H haralds elceris 14.07.2017

Jūs vispār saprotAt to sektu būtību un nozīmi? "saprotiet!" pavēles / lūguma izteiksme!

R Robyn 14.07.2017

Ja kās netic sektas bīstamībam, lai palasa par sektu vēsturi. Aiz nozombēto cilvēku statistikas stāv neskaitāmas izjauktas ģimenes, neskaitāmi izdevumi par ārstniecību no šādu sektu darbības rezultātiem. Cilveki, esiet modri!

A AinārsKU 17.12.2017

Ja viņi tādi svētie un pareizie, tad kāpēc jāapdirš Katoļu baznīca? Tas vien parāda par tālumu no Dieva, Dievs nemāca apdirst baznīcu. Kā viņi var vispār zināt kur cilvēks pēc nāves ir debesīs vai ellē?
Kāpēc Kristus pasaulei mājas lapa ir www.marcisjencitis.lv nevis kristus pasaulei vai tml., tas vien liek aizdomāties ka Mārcis Jencītis ir visus Dieva nopelnus sev par godu uzlicis

A A2017 06.11.2017

Biju uz vienu dievkalpojumu,ja to tā var nosaukt. Es piekrītu, ka par cilvēkiem smejas. Ir daudz arī garīgi vāji cilvēki, kas iet ar savu ticību liecnāt uz skatuvi un, kad Mārcis Jencītis sāk par viņiem tur ņirgāties, godīgi sakot, diez kas nav. Man tas nelikās normāli. Sieviete man blakus uzdeva to pašu jautājumu:" Kādēļ viņš smejās?" Cilvēki nāk ar savu ticību, bet kad iet liecināt uz skatuves, tad sākas kaut kāda apsmiešana.. Man tas likās skumīgi.. :(

K Kitija Beitāne 19.06.2018

Esmu šajā draudzē 3 mēnešus. Iepriekš biju depresijā 10 gaqdus. Saņēmu dziedināšanu,labus draugus,patiesus draugus,saņēmu ģimeni,kam uzticēties. Zombēšana notiek sektās,bet šī ir draudze. Palasiet grāatas par sektām un par Kristīgām draudzēm,draugi. Ir ļoti liela atškirība. un šādi var runāt cilvēks,kurš pats nesaprot un nav piedzīvojis Dievu . Bet Dievs pats ar Jums tik galā.