www.sudzibas.lv Manapica.lv Slikts serviss

Manapica.lv - Slikts serviss

Tātad uzņēmuma mājaslapā ir norādīts, ka darbalaiks sākas no 10: 00 jebkurā dienā, bet jau laikā no 10: 00 līdz ~11: 05 neesmu saņēmis nekādu atbildi šodien (29.01.2019) no norādītā telefona numura (260-50-800) . Šī nav pirmā reize, kad šī picērija neatbild no rītiem.

E

RAMONA👀 29.01.2019

Tad nezvani vairāk. Picēriju maz?

E Enri Que 30.01.2019

Picērija kā tāda man patīk - apmierina cenas, un picas ko pasūtu. Bet neapmierina tieši serviss pa telefonu - vienaldzība, dažkārt rupji atbild vai neatbild vispār utt...
P.S sūdzība ir tieši pa servisu pa telefonu!

really? 29.01.2019

Varbut nav ko regulari jau no pasa riita picas riit?

E Enri Que 30.01.2019

es strādāju nakts maiņās un no rīta ir tas brīdis, kad gribu paēst! Ja informācija saka, ka strādā no 10:00 tad tā arī jābūt!

E Enri Que 30.01.2019

Gribētu piebilst, ka regulāri nepasūtu, bet ik pa laikam. Nebija teikts nekas par to cik regulāri pasūtu bija teikts, ka ir gadījies vairākas reizes. Esmu manapica.lv klients jau vairāk nekā gadu!

E Enri Que 30.01.2019

Tātad vēl viena piebilde, ka atbildēja uz manu zvanu 11:13 un tad beidzot sanāca pasūtīt picu.

RAMONA👀 30.01.2019

Es savus nervus taupītu. Nesanāk divas reizes nu i nafig, meklētu ko citu!

E Enri Que 30.01.2019

Visi latvieši taupa savus nervus un sēž alā, bet es nepadodos un panāku savu! Vēlāk arī pastāstu to citiem - nenoklusēju!

RAMONA👀 30.01.2019

Īsti vīrieši nesūdzas;)

E Enri Que 15.02.2019

Nedomāju, ka tādi vēl pastāv...ņemot vērā cik sen ir bijis pēdējais karš un cik no tiem, kas karoja reāli piedalījās tajā un kuri sēdēja malā...ja nu vienīgi kādi aborigēni amazones džungļos vēl var būt tā nosaukti...katrā ziņā šis komentārs un šī mana atbilde ir ārpus tēmas!

E Enri Que 15.02.2019

P.S atbilde uz: "ramona 30.01.2019