Mana pirmā reize - Apkārtējā vide

Sveiki es tiešām vairs nezinu ko darīt man ir 16 un kā pusaudzei man intresē protams pretējais dzimums un man ir puisis puisim tikko palika 17 kopā esam jau gadu un 2 men mums bija loti mīlas attiecības un daudz reižu paliku pie viņa pa nakti (man ir savas mājas un vecāki nedzer un es gulēju pavisam citā istaba no viņa) un viņa mammai nebija iebildumi vienā vakarā pēc gadu kopā būšanas mums bija tuvība, neko nenožēloju jo darīju ar puisi kuru mīlu:) mums ar mammu labas attiecības es vissu viņai pastastīju bet viņa vienkārši izgāja no istabas nepasakot ne vārda tālāk pēc kādam 3-4 dienām to zināja vissa skola... Mans puisis bija ne tas ko pazinu agrāk viņš pat atteicās ar mani kontaktēties mani pazemoja vissur kur gāju un pēdējais piliens bija tad kad klasē mani smagi izsmēja un skolotāja neko pat izsmējējiem nepateica kaut vai varu derēt to rupjo teikumu ko daži klases zēni izteica varēja dzirdēt vel 3 kabineti kas bija blakus kurā es atrados.. Beigās mani izsauca pie skolas psihologa un es izstāstīju vissu ka bija un tur nevis mani apskāva un pateica “viss bus labi vari doties mājās nomierināties un rīt tevi gaidīšu atpkal “ mani nosauca par vieglas uzvesības meiteni un prasīja vai man vecāki nav mācījuši kad nevaig likties gūltā ar puikām, šis ko man skolas psihologs pateica tiešām bija ne pa tēmu, jo sekssam nav vecuma ierobežojuma vienīgais nevajag mīlēties ar pilngadīgu ja vien tev ir 16 un tu vēlies vecāku vīrieti bet atpakaļ pie tēmas, beigās ar sakostiem zobiem un ar asaram acīs atgriezos klasē kur njirdza par mani klases biedri, beigās atgriezos mājās pastāstīju vissu mammai, mamma bija jau samierinājusies apskāva un norunājam kad viņa aizies uz skolu parunāt, nākamā diena mamma aizgāja parunāt ar direktori, pasauca izsmējējus parunāja 10 min lika atvainoties man (to viņi izdarīja) pēc 1 mēneša nekas nebija mainījies pargāju uz citu skolu (arī tur smējās jo tur bija paziņas no iepriekšējas skolas) mainīju vel skolas 3 reizes, sāku iet pie psihologa, atmetu vissus hobijus jo galīgi nebija noskaņojuma neko darīt, iekritu depresijā un sēžu šobrīt uz antidepresantiem... Diez ko nav... Iesaku meitenēm lūdzu lūdzu pārdomājiet pat 50 reizes kad vēlaties satuvināties fiziski ar kādu zēnu vai tiešam tas ir tā vērts.. Vai viņš ir tā vērts, velējos padalīties ar savu pirmo neveiksmīgo reizi... Sapīgakais ir tas kad izsmējējiem par to nekas nebija tikkai brāziens no direktores un tas tikunta viņus neapstādināja. ;/

P

V Viktorija001 20.01.2018

Sajaucu portālus. Šo vari rakstīt cosmo.lv forumā

P Priekapika 20.01.2018

Tu sajauci vai Es sajaucu? mazliet nesapratu .

A AlEl 20.01.2018

Šajā portālā sūdzas par uzņēmumiem, par to apkalpošanu, preces kvalitāti utt.

P Priekapika 20.01.2018

Netikai par uznēmumiem bieži redzu šeit iesniegumus par konkrētiem cilvēkiem kuri ir krāpnieki utt , un es jau arī pasūdzējos par skolu un vienaudžiem , varbūt kāda skolotāja vai skolas psihalogs uzdursies manam rakstam un meiginās neatkārtot šadas klūdas un meiginās saprast kad bērns/pusadzis nav dzīves pieredzējis un nosodīšanas vietā pateiks ko uzmundrinošu !

A AlEl 20.01.2018

Nu tad lūdzu konkrētas skolas nosaukumu, pedagogu un mācību iestāžu apmeklētāju vārdus.

P Priekapika 20.01.2018

Kādēl ? Tā ir mana brīva izvēle nekur noteikumos nav minēts kad man detalizēti viss japaskaidro.

C critical thinker 20.01.2018

skola ir uzņēmums un apkalpo savā ziņā

P Priekapika 20.01.2018

Skola nav uznēmums tā ir izglītības iestāde .

C critical thinker 21.01.2018

ka ne, ne

Likumsargs 20.01.2018

Tā ir audzināšana un vislielākā atbildība ir jāuzņemas vecākiem, gan puiša, gan meitenes vecākiem! Vēl lielu lomu spēlē vide, kurā pusaudži atrodas!
Sekss ir domāts lai vairotos un otrajā vietā ir jābūt izklaidēm un atpūtai, bet mūsu laikos viss ir otrādi un tad brīnāmies, kur rodas vientuļās māmiņas 16 gadu vecumā! Nu piekrītiet, ka laist pasaulē bērnu māmiņai, kurai ir 16 un tēvam 17 nav prāta darbs! Ar to gribu teikt, ka ar tuvību nevajag steigties! Saprotu, ka aizliegtais auglis ir tas saldākais, bet vajag padomāt par sekām!
Kas attiecās uz šo gadījumu, tad rezultāts arī tāds bija gaidāms. Kāpēc? Vienkārši puisis gribēja iegūt meiteni un sagrozot meitenei galvu arī ieguva. Šajā vecumā pusaudžiem ir tendence lielīties vienaudžu vidū ar saviem "varoņdarbiem" (zēniem tas ir ļoti izteikts), lūk puisis arī padižojās draugu vidū. Par sekām jau neviens nedomā!
Manā laikā bija strikti noteiktas morāles normas un mūs vecāki audzināja, ka vispirms ir jāiegūst izglītība, pēc tam jāsakārto dzīve un tad var domāt par ģimenes veidošanu un pēcnācēju radīšanu. Tāpēc manai paaudzei pirmie bērni parasti dzima 23-25 gadu vecumā! Tas arī ir pats optimālākais vecums lai radītu pēcnācējus, jo organisms tam ir nobriedis un smadzenes arī domā jau savādāk, nekā pusaudžu gados! Protam arī mūsu paaudzē bija izņēmumi, bet tas bija retums!
Protams arī mums 17 gados bija meitenes, bet par tuvību mēs tādā vecumā nedomājām. Mums bija vēl viena lieta, kura bija īsts pārbaudījums meitenēm Mums bija obligātais dienests armijā 2 gadi vai 3 gadi flotē un ja meitene tiešām mīlēja savu puisi, tad viņa noteikti viņu sagaidīja no armijas mājās un tad jau rīkoja kāzas!

P Priekapika 20.01.2018

Nesapratu kapēc tu iesaistīji grūtniecību , jo stavoklī neesmu un izsargājāmies , man tiešām prieks kad jūsu laikos bija tā bet pasaule nestāv uz vietas un vairs nav vidusslaiki . Mamma man ir lieliska . Mazliet tevi palabošu “sekssu ir domāts lai vairotos un otra vietā jabūt izklaidēm un atpūtai “ vispār pareizāk būtu “pirmā vietā macības otrā izklaides “ un skolu pabeidzu teicami tagad tehnikums kurā man arī iet labi (tikkai draudzēties ar vienaudžiem nespēju ) “ saprotu kad aizliegtais auglis ir tas saldākais , bet vakar padomāt pr sekām ) Tad kad esi iemīlējies precīzāk rozā brilles uz acīm tu esi tā cilvēka dēl Gatavs uz vissu jo tu uzticies tam cilvēkam un nespēj iedomāties dzīvi bez vinja , un pusaudžu mīlestība it īpaši pirmā ir smags notikums ! “Nu piekrītiet , ka laist pasaulē bērnu māminjai Kurai ir 16 tēvam 17 nav prāta Darbs “ bet kā ar 25 gadīgam mammam kas stavoklī dzerstās pa klubiem vai arī tās kas meklē sev štuceri otrapuse.lv jo bērna tēvs atteicies no atbildības tai vietā lai rūpētos par jaundzimušo VAI arī tās Kuras pēc dzemdībām ieliek mazzo silīte ! GALVENAIS jau nav cik gados tu dzemdē bet galvenais ir tas kas tev galvā darās un vai tu saproti un spēj rūpēties par Mazu pekainīti , tici man pasaulē ir daudz mazgadīgu mammu un ir tās kuras spēj mazo pilnvērtīgi izaudzināt !:)

T Tong Po 21.01.2018

"Sekss ir domāts lai vairotos" :D
Nabaga tiesībsargs! Vai nu visu mūžu nogribējies dzīvo, ar tulznās saberztu roku, vai arī megadaudzbērnu tētis! :D Nu , vai arī impotents! :D

Debilākus priedumus grūti iedomāties!

Likumsargs 20.01.2018

Tie bija padomju laiki, kurus Tu sauc par nolādētiem krievu laikiem.
Nezinu cik nolādētus tos uzskati, bet man tie bija normāli laiki. Vismaz stabilitāte bija, varēji plānot savu dzīvi vismaz 10 gadus uz priekšu, tagad tā nevar!

Likumsargs 20.01.2018

Īsumā varu pateikt tikai vienu: šis bija pirmais dzīves sitiens Tev, tādu būs vēl daudz! dažs būs sāpīgs, cits ļoti sāpīgs! Tici man!

K Klinta954 09.11.2020

Piedod, bet Izklausās, ka esi pilnīgi nerealizējies ne dzīvē, ne seksā. Tāpēc arī tik žultains (t.i. skaudīgs).

F Fraxinus 21.01.2018

Uz pasaules ir un būs kretīni! Cilvēki bara instinkta vadīti sadara visādas muļķības, paši neapjēdz ko dara.

Mīļo cilvēk to jau viņi grib, lai tu būtu cietēja lomā. Nesagādā viņiem to prieku, saņem sevi rokās, parādi mugurkaulu, atrodi sevī iekšēju spēku, parādi spītu. Neatmet ar roku saviem hobijiem, tas, kas tev dod prieku un enerģiju. Met prom tos antidepresantus - tie tikai cīnās ar sekām nevis ar cēloni - tāpat kā alkohols utml. Lietojot tās zāles iedzīvosies tikai vēl lielākās problēmās, saku to ar garantiju.

Nepārdzīvo, citas meitenes vēl agrākā vecumā ielaižas intīmās attiecībās un sadara vēl lielākas ziepes par tevi.

Uzaudzē biezāku ādu! Paskaties uz sevi un situāciju no malas! Rodi prieku sevī!
Motivē sevi - noskaties filmu Peaceful Warrior, tev kā reize būs tiešu laikā. Tiešām iesaku. :) Nepadodies, lai arī cik grūti un smagi dzīvē ietu.

Un neatbildi viņiem ar naidu - Naids tikai vairo vēl lielāku naidu.

Ir labi, ka izliki savu sāpi! Ir tāds labs teiciens: Dalīta bēda ir pusbēda.

P Priekapika 21.01.2018

Paldies ! Šis komentārs tiešām mani mazliet uzmundrināja !:)) un noteikti noskatīšos Filmu :)!

K Kristīne Legzdiņa 28.07.2018

Jums viegli runāt neesat jau viņas vietā bet es biju un zinu ja nebūs kāds līdzās tad neviens psihologs nespēs palīdzēt

A AK-74 21.01.2018

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis (VBTAI) 116111

T Tong Po 21.01.2018

Sviests! Mūsdienās lielākai daļai jauniešu 16 gadu vecumā ir seksuāla pieredze. Un tas nav nekas abnormāls. Galvenais, lai tiek domāts par drošu seksu.
Stāstā nav saprotams mammas personāžs - kaut kāda dīvain a tante, kas iznes pa pasauli ziņas par meitas intīmiem jautājumiem un pārdzīvojumiem. Par vienaudžiem - nav jau jābrīnās - vieni klusībā masurbē un apskauž tos, kam jau ir bijusi pieredze, otrai - tas viss ir pie vienas vietas, jo pašiem ir svarīgākas dlietas par ko domāt. Nu un trešie - paši jau ir uzsākuši "pieaugušo" dzīvi, tikai pārāk to neakcentē.

Ja autorei ir problēmas u nepieciešama palīdzība, labāk to meklēt zvanot uz kādu uzticības tālruni, ja reiz ir tā, ka no tuviem cilvēkiem nav neviens ar ko varētu izrunāties.
Un noteikti nav jālasa šeit vai kādā citā forumā komentārus - mums tak visi puritāņi, kas mīlējas tik pēc kāzām, tumsā un zem segas un tikai misionāru pozā. Tikai nez kāpēc gribu.lv, puh.lv 4sex.lv un sexdraugiem.com ir pilns ar sludinājumiem, kur meklējas gan viena gan otra dzimuma pārstāvji, publicē savus intīmfoto un meklē sev anālos un vēl nez kādus seksus! Puritāņi no Latvijas!

Autorei. Nu neklausies nevienu. Katrs dzīvo savu dzīvi pats kā māk. Un pieredzi uzkrāj un izdzīvo kā izdodas un kā sanāk. Un, ja reiz esi jau uz "pieaugušo dzīves" taciņas uzkāpusi, tad vajag uz lietām reaģēt kā pieaugušai - nepievērst tādu vērību pumpaino nogribējušos tīņu emocionālai vardarbībai, kas balstās tikai uz tavu reakciju.

T Tong Po 21.01.2018

Palasot komentārus, saprotu, ka šeit kāds garlaikoti izklaidē portāla apmeklētājus, jo viss tas ir pilnīgs sviests, kam nav nekāda sakara ar rēlu stāstu.
Ja autore savā stāstā raksta, ka
" pec 1 mēneša nekas nebija mainījies pargāju uz citu skolu (arī tur smējās jo tur bija pazinas no iepriekšējas skolas) mainīju vel skolas 3 reizes, ..."
Un citā komentārā raksta
"un skolu pabeidzu teicami tagad tehnikums kurā man arī iet labi (tikkai draudzēties ar vienaudžiem nespēju ) "

Mainīji 3 tehnikumus? :D

C critical thinker 21.01.2018

aha, vispirms nokomentēja par Elkor, tad savu bēdu sāka stāstīt :D

ChefLV 12.03.2018

Varu tevi nomierināt - tā mēdz notikt gan ar pusaudžiem, gan pieaugušajiem un puišu mātēm. Pats esmu iemilējies un mana māte toreiz arī oponēja, ka meitene paliek. Uzskatu, ka, ja jau māte atļāva palikt, tad ar kādam tiesībām viņa to pēc tam izstāstīja skolā? Ieteikšu tikai 3 lietas

1) uzrakstīt sūdzību Izgl.Ministrijai par skolas psihologa neadekvāto reakciju,
2) runāt ar advokātu par neslavas celšanu,
3) runāt ar advokātu par morālo kaitējumu.

Var savākt visus medicīniskos izdevumus un vēŗsties tiesā. Jūsu privātā dzīve ir neizskarama un nevienam nav tiesību to apspriest publiski!

Ja vēlies parunāt par tādam lietām droši raksti. 23301645