www.sudzibas.lv MAN PRIDE ir fufelis Tirgo pilnīgi nederīgu produktu.

MAN PRIDE ir fufelis - Tirgo pilnīgi nederīgu produktu.

Vińu reklamētais produkts ir pilnīgs fufelis. Turklāt vińi paši raksta atsauksmes par produktu, jo reāli nemaz nevar uzrakstīt atsauksmi, nav iespējams! Nopirku, pamēgināju, pilnīgi nekāds efekts. Efekts=0! Blēži! Turklāt raksta ka naudu atdos atpakał. Nez kā? Man pat godīgi sakot ir kauns pašam par sevi, kā es uzkēros uz vińu blēdības? Nepērkat! Neuzkeraties!

O

M meroza 19.03.2017

Pilnīgi piekrītu ,izmēģināju nulles variants viss izdomāts kā no cilvēkiem izkrāpt naudu, blēži nepērciet komentārus labos viņi protams ka paši raksta savādāk netiktu pie naudas.

V vēlētājs 29.05.2019

kamēr būs aitas,būs arī cirpēji.reizēm pat prieks,ka šos lohus kāds tā kārtīgi apjāj,jo viņi ne tikai taisa stulbības ar savu naudu,bet vēl iet arī uz vēlēšanām,kur atkal neko gudru izdomāt nespēj.

E edmunds59 26.04.2017

lietoju nebija rezultatu, velak viniem piezvaniju, teica lietot katru dienu, ir super, tiesa gan pec ilgakas lietosanas :D

K Kunta 17.05.2019

Cik ilgākas lietošanas? Gada!

T Tomijs lee 03.03.2018

Man Pride ir pilnīgs nulle! Neuzķeraties. Rezutāts precīzi nekāds.

sharon25 18.02.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com