Mālpils muiža - Skaļums.

Rakstu šo sūdzību ar dalītām jūtām. Šovakar noklausījos brīnišķīgu koncertu uz Sibirijas dīķa saliņas, kur uzstājās Muktupāvels ar pavadošiem muzikantiem. Šo brīnišķīgo noskaņu aizēnoja blakus Muižā notiekošais krievu balagāns. Labi, ka Muktupāvels par to spēja vēl paņirgāties. Nāk prātā mana vēctēva stāstītais, ka tad kad Mālpilī ienāca Krievu armija, ēsot ļoti smirdējis, šodien laikam ir tāpat.

C cammozabisyu 27.07.2014

Ahh beidz tak tu kurināt tautu... Visi esam cilvēki, pats esmu tīrs Latvietis, bet nesēžu internetā un nekladzinu cik Krievi ir slikti. Es viņus neievēroju, man viņi netraucē.

Un saki ko gribi, man 90% biznesa partneri ir tīri krievi, un ja godīgi uz viņu fona Latvieši mēdz būt riktīgi "loši".. ka tik piekrāpt, atņemt, lai pašam vairāk... Krievu biznesa partneri un draugi ir uzticīgi kā "suņi" uz kuriem var paļauties vairāk nekā uz dažiem labiem Letiņiem.

Aj ko tad es, es jau neko. Kurini tik tālāk tautas, gan jau tev te daudz līdzjutēji uzradīsies.

profils 27.07.2014

> Jānis Jabusovičs

Skat. šo aktuālo informāciju:

Lato Lapsa: "Daži vārdi nākamo gadu lielgabalgaļai."

Ir sacīts: DOMĀ līdzi!!!..." ;)