Maksims Kuļgajevs, Svetlana Kuļgajeva Ego dizains - Naudas izkrāpšana

Labvakar visiem!
Vēlējos, brīdināt arī pārējos, neuzķerties uz saldiem meliem, solīšanu un savas kvalifikācijas lielīšanās trikiem. Maksims Kuļgajevs, viņa mamma Svetlana Kuļgajeva un māsa Jeļena Kuļgajeva izkrāpa naudu un savu darbu neizdarīja, visu laiku solīja tikai. Maksimam vienmēr bija ļoti daudz atrunu - veselības problēmas, darbinieks vainīgs un beigās arī pats pasūtītājs visu ir izdarījis nepareizi, informācijas nebija utt.. Uz telefonu zvaniem neatbild, uzskatot, ka darbu ir padarījis godam, lai arī nav ko parādīt citiem. Maksims Kuļgajevs krāpšanas lietu, labi pieprot, jo viņa uzņēmuma pamatkapitāls ir 5 euro. Tā kā arī ar parādu piedzinējiem atgūt savus tūkstošu neizdosies. Vienīgais, ko var darīt ir brīdināt citus, neļaut, lai šāda darbība kļūst par sistēmu.

K

M Maksims Kuļgajevs 28.10.2016

Множество довольных нашей работой клиентов - аргумент против этого анонимного клеветника.
Обращение к анонимным клеветникам - подписывайтесь и до встречи в суде!