www.sudzibas.lv Maks V SIA Vērtētājas negodīga rīcība

AtrisinātaMaks V SIA - Vērtētājas negodīga rīcība

Neiesaku uzticēties SIA "Maks V" sertificētai vērtētājai Ludmilai Kazlauskas. Saskāros ar ļoti negodīgu rīcību - cilvēka galvenais mērķis ir iekasēt firmai naudu par dzīvokļa novērtējumu - par pašu objektu l. Kazlauskas sniedza maldinošu informāciju un šīs personas sastādīto nī novērtējumu absolūti nevar nosaukt par objektīvu un neatkarīgu, jo l. Kazlauskas dzīvokļa apskates laikā paziņoja, ka personīgi ir ilgstoši pazīstama ar nī īpašnieci (tātad sanāk, ka veidojas interešu konflkts!) . L. Kazlauskas visādi izvairījās dot nī īpašnieka kontakttālruni un visus jautājumus lūdza risināt personīgi ar viņu, lai gan nevienā brīdī nespēja apstiprināt, ka ir oficiāli pilnvarota pārstāvēt nī īpašnieka intereses darījuma slēgšanā. Kad banka uz sia "maks v" (l. Kazlauskas) objekta novērtējumu raudzījās kritiski, tajā skaitā konstatējot galvenās neatbilstības novērtējumā salīdzināmajos objektos, l. Kazlauska vienkārši lika saprast, ka šajā sakarā nekas nav apspriežams. Turklāt objekta apskates laikā l. Kazlauska sniedza nepilnīgu informāciju - noklusēja faktu par to, ka dzīvoklim ir apgrūtinājums (uz jautājumu, vai ir apgrūtinājums - pārliecinoši atbildēja, ka nekādu apgrūtinājumu dzīvoklim nav) un tikai pēc novērtējuma veikšanas (kad par to protams jau ir veikta samaksa) pēkšņi atcerējās, ka jā - dzīvoklim tomēr ir apgrūtinājums, bet tas nekas viss tiks atrunāts novērtējumā. Bet ar visu atrunāšanu novērtējumā tirgus vērtība vienalga tika "pievilkta" vēlamajai, jo māklerei/vērtētājai (vienā personā) ir ļoti svarīgi iegūt savus 5% no darījuma! L. Kazlauskas ieskatā viss ir vienkārši - bankai ir savs skatījums uz novērtējumu, bet firmai savs - beigās nī īpašniekam visticamāk tiek ieteikts pieturēties pie nemainīgas pozīcijas attiecībā uz nī cenu, bet potenciālajam pircējam tiek novēlēta veiksme cita īpašuma meklējumos. Rezultātā cilvēks paliek ar "garu degunu" - nepatīk vērtējums? Tas nevienu neinteresē, atradīsies citi gribētāji - galvenais, ka vērtējums ir apmaksāt un veiksmīgi varēs noderēt nākamajam potenciālajam pircējam. Ko lai šeit iesaka - pēc iespējas izvairīties no jebkādiem starpniecības pakalpojumiem nī iegādē!:)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Apgaismība 16.11.2018

Ievērojot, ka vērtējums man kļuvis neaktuāls, par to samaksātā nauda tika veiksmīgi atgriesta man atpakaļ! :)