AtrisinātaMājas darbi, kursa darbi jurisprudencē - Krāpšana

Sieviete apsola par samaksu izpildīt mājas darbus jurisprudencē. Par EUR 16 uztaisīja man prezentāciju, kura izrādījās veca (novecojušās likuma normas utt.), lekcijā izgāzos. Neticat viņai, jo darbi nav oriģināli. Sieviete ir Aija Zaharova

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Krāpnieks! 25.09.2016

Sieviete atvainojās un atgrieza naudu.

K

C Chelsey 25.09.2016

Tā tev arī vajag, haļavšķik. :D

K Krāpnieks! 25.09.2016

Ej kur gāji!!!

B burbulis22 25.09.2016

Un pēc tam šādus mēs algojam? Saki Anrij, kāds tavs uzvārds? Lai nākotnē zinātu, ja meklēsi darbu un iespējams nāksi pie mums uz darba pārrunām, lai tev uzreiz atsakām!

K Krāpnieks! 25.09.2016

To Jūs neuzzināsiet! Atnākšu pie Jums un sākšu strādāt un Jūs algosiet mani!!! Hahaha

Likumsargs 27.09.2016

Atnākt, ta atnāksi, bet strādāt diezin vai sanāks! Mums ir vesela metodika, kā šitādus haļavščikus izskaitļot!

K Krāpnieks! 28.09.2016

Labi, pietiek tēlot baigos uzņēmējus un veltīt man tik daudz uzmanības. Ne jūs, ne jūsu darbs man diezvai kādreiz būs vajadzīgs. Lai veicas kadru atlasīšanā!

Krāpnieku piekrāpa!!! Super!

K Krāpnieks! 26.09.2016

Esi pārāk gudrs, lai saprastu dažas lietas!

Nē, vienkārši gudrs, bērniņ. Tavs iepriekšējais niks - Agris91, bija labāks :)

K Krāpnieks! 26.09.2016

Labāks... labāks...